Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

angie
dakujem, uz su aj kupene:) cize 2x 3 tablety pred jedlom 2 hodky a kolko po operacii to treba zacat uzivat???

ewel007

Cleuska

Nie co si nevymyslam :-)) ja ze ked raz ale to uz budem starsia a myslim ze mi postaci nieco okolo 400-450 aby som s nimi vydrzala uz nastalo :-)

stember

Queen
A to ti ako zmizlo??? A ako sa uz citis??? Ja uz celkom ok ...uz beham aj po vonku s malym az na to spanie....rano sa zobudim ako zbity pes..

stember

All
Baby aj vy ste mali take nafuknute brucho po opke??? Zajtra bude 9 den po opke a ja mam brucho ako v 4 mesiaci....kedy vam to zmizlo???

cleopatra123

ewel
ty uz zas vymyslas :-) nechaj si reopku o 10-15 rokov, neboj sa myslim ze vymena nas neminie aj ked su kvalitne myslim ze nic nie je vecne

ewel007

Cleuska

Naloz? Co si,vobec niesu velke ked obleciem.D s NY,mozno ked bude potrebna reopka pojdem do 900 :-)) zatial som spoko nech sa len pekne usadia :-)) zlatko potom to presne dohodneme aj s kvetinkou ten utorok.

angie77

question

..no nemôžu sa tu dávat okazy na lieky, tak hladaj tento :

Pancreatin, High Potency, 4x - 500 mg je od firmy Now Foods a dá sa kúpit na stránke iherb.com

angie77

question

toto sú tie enzýmy, berú sa 2 tabletky 3xdenne 2 hod pred jedlom

-odkaz odstránený-

okrem toho že pomáhajú urýchlit dobu liečenia po operácii a urýchlujú hojenie,sú velmi účinne na čistenie tela od cýst a myomov v rôznych častiach tela a na kopu iného:)každý človek by mal aspon raz za čas prečistit svoje telo silnými enzýmami a tieto sú veľmi dobré a silné..omnoho silnejšie než náš wobenzym

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk