Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Lucus krasne prsia :))) dufam ze som neni za trapku ze sa na to stale pytam... Ale ani ty si nemala upravu robenu? Ci ano? Lebo teraz mas krasne rovnake... Mne Trska na konzultacke jednoznacne odporucal upravu ze mam asymetriu... Ale vidim ze aj baby co mali asymetriu nemaju ani upravu a prsia urobene krasne...

angie77

kim

a toto dalšie bomby:) škoda že pod foto nepíšte žiadne info baby, kolko ste po opke a akú velkost nosíte a tak :) inak velmi pekné

angie77

lucus

krásne sú, zdá sa že vyrovnalo aj tú asymetriu však?niečo ako cleopatra, velmi pekné a prirodzené ich budeš mať

kvet

joj ty si naša už staršia cecaňa, stále ich máš rovnako pekné asi sa už moc nemenia však?akú velkost teraz nosíš? ty ich máš tak prirodzene pekne pri sebe

angie77

lilabmw

wooow krásnwe fotky, neviem čo skôr obdivovat, či prsíčka, či krásne kerky, alebo pusu :) ideš na nejakú fitnes súťaž? lebo pozerám že sa dávaš do kondičky:)

angie77

cleopatra

krásne ti tie 400-ky vyplnili prsíčka, to je teda krásny rozdiel, úplne prirodzené ich máš teraz, ako Venuša dokonalá :)

queen

by ma zaujímalo ako sa cítiš a ako cítiš ten rozdiel, kedže si prvé mala pod žlazou a teraz pod svalom :) budeš ich mať krásne,už teraz super vyzerajú :)

lucus

Qenn dakujem.nie nebola som este na stehoch len včera som sa troška zasypala praškovym cukrom tak sprchu som musela dat :)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk