Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

galeria

mishka181
ak sa chceš dostať do galérie,tak naskôr musíš prispievať tu na fóre a potom poslať fotku tvojích pŕs spolu s nickom,ktorý tu používaš na galeria@zoznam.sk
A ostatné sa dozvieš v maily.

mishka181

Almette, ďakujem za info...neviem si síce predstaviť, ako budem fungovat bez nechtov, už som naučená za tie roky, ale tak čo musí byť, to musí :)

monikasss

Nela7

ja už od tretieho mesiaca spávam na bruchu ale vôbec to neni pohodlné, silikony tlačia a je to nepríjemné takže sa snažím mať vysoko hlavu a aj tak sa podopieram rukami, samozrejme tie mi zasa trnú. Myslím že na rovnej podložke sa už normálne nikdy nevyspíme.
Čo už parádo trp :D

Almette

Mishka. áno,mali sme to v papieroch,je to kvôli operacii,keby nedajboze nastali nejake komplikácie zmenu vidia najskôr na nectovych lozkach.......ked som bola ja na augment. bolo nás tam dokopy deväť,všetky sme ich mali dole.Ja som si ich bola dať zbrusit,aspoň si od nich trosku oddychnem,ale koncom apríla som uz objednana .....

mishka181

ahojte baby,

mám 2 týždne pred opkou a chcem sa opýtat: zakázali niektorej z vás gelove nechty pred operáciou??? som to počula už od nejednej baby, že jej doktor kázal nechty zhodit...ale osobne sa mi to zdá hlúposť...ale tak radšej sa opýtam :) díky

Kim

Lilus,

oops prepac, ta moja skleroza:D, vlastne si to tu spominala davnejsie, ze budes v PK:)

tak to sa jej podarilo, ja som bola u nej sice nie na pery,
ale ta jej vlastna pusina to je katastrofa:))) uuuplny duck face

dobru nocku moja

lilabmw

kim

nie Dr.Pallova ja som s nou spokojna aj ked sa mozno niektore stazuju ja nemozem pol slova povedat ale je pravda ze ja som uz svoje mala dost velke takze len trosicku mi to tak pozdvihlo hornu a dakujem :-*

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk