Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kim

angie

drzim Ti moc palce,mas moj obdiv... si vskutku silne ziena a osobnost! ...zasluzila si si to urcite, mas tiez skveleho manzela ktory to vsetko chape a podporuje ta v tom... to nemoze povedat vela zien, mame stastie:-)...a navyse ta miluje a nezabudni, ze spokojna a stastna matka = spokojne a stastne dieta 8-)

:) tiez by som moje deti a draheho nedala za nic na svete;)

angie77

Kim

no nejdem tu o mojej dcérke moc písať, ale musím napísať že to vďaka nej som taká aká som,naučila ma vážiť si život a každý jeden deň a hlavne naučila ma dávať to dobré aj okolo seba...ona je môj anjel a neviem si predstaviť že by tu raz nebola, neľutujem ani jeden okamih a ďakujem Bohu že som ju dostala práve ja...preto bola aj pre mňa tažké íst na túto opku, stále som mala pocit že tie peniaze môžem radšej využiť pre dcérku a spestriť jej čo najviac život...ale manžel ma presvedčil, že si zaslúžim po tolkých rokoch čo sa o nich starám a hlavne o dcérku splniť svoj tajný sen..a tak som tu medzi Vami :)

ďakujem Ti

Kim

angie

si zlata:)), mega vystrihy nenosim a tiez zalezi od podprdy aku nahodim:) ale najviac pozeraju urcite babenky

... a tiez sa mi pacia tvoje posledne foto, si kocka! nevedela som si predstavit ako vyzera taka dobra dusa, ale poslednymi foto si ciastocne poodhalila, ze nielen dobra, ale i pekna!
klobuk dole wau, ako to stihas aj s dietatkom, kt potrebuje extra starostlivost...

angie77

Kim

ďakujem, fúú podla fotiek by som tipovala aj viac že máš, máš ich už naozaj krásne, toto sa už asi nedá prehliadnuť vo výstrihu :)

bibi13

A este: ja mam pisane, ze treba nosit potprdu 6 tyzdnov.. to zadnu inu nesmiem nosit? A pocas tych 6 tyzdnov sa nemozem kupat? Myslim u nas v bazene.. a prsia si kedy budem moct osprchovat?

angie77

Iveta84
myslíš že to už bude po vybratí stehov? ja byt tebou tak si kúpim športovú podprsenku, ale nie takú obyčajnú, ale na zátaž aby ti pevne držala prsíčka a poprípade to skonzultovala aj s dokim, ale ja myslím že dôležité je aby si na ne mala tlak..no lebo ak budeš mat tú pooperačnú na suché zipsy na ramenách budeš dost obmedzená s výberom šiat a športovú skryješ pod všetko si myslím ...a nayvše ju využiješ aj po opke,ja napríklad v športovej spávam, lebo do tej pooperačnej sa mi do tých suchých zipsov motali stále vlasy :)i keď spávam už väčšinou bez, ale niekedy je taký pocit že tu ma pichne tam ma bolí, hlavne počas menzesu ked sú prská citlivejšie.

Kim

Ivet84

pod bluzku, tricko, saty v pohode schovas, ak to bude hore bez vacs. vystrihu klasika ku krku a hodis si prip nejaku satku:)