Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

All
Baby aj vy ste mali take nafuknute brucho po opke??? Zajtra bude 9 den po opke a ja mam brucho ako v 4 mesiaci....kedy vam to zmizlo???

cleopatra123

ewel
ty uz zas vymyslas :-) nechaj si reopku o 10-15 rokov, neboj sa myslim ze vymena nas neminie aj ked su kvalitne myslim ze nic nie je vecne

ewel007

Cleuska

Naloz? Co si,vobec niesu velke ked obleciem.D s NY,mozno ked bude potrebna reopka pojdem do 900 :-)) zatial som spoko nech sa len pekne usadia :-)) zlatko potom to presne dohodneme aj s kvetinkou ten utorok.

angie77

question

..no nemôžu sa tu dávat okazy na lieky, tak hladaj tento :

Pancreatin, High Potency, 4x - 500 mg je od firmy Now Foods a dá sa kúpit na stránke iherb.com

angie77

question

toto sú tie enzýmy, berú sa 2 tabletky 3xdenne 2 hod pred jedlom

-odkaz odstránený-

okrem toho že pomáhajú urýchlit dobu liečenia po operácii a urýchlujú hojenie,sú velmi účinne na čistenie tela od cýst a myomov v rôznych častiach tela a na kopu iného:)každý človek by mal aspon raz za čas prečistit svoje telo silnými enzýmami a tieto sú veľmi dobré a silné..omnoho silnejšie než náš wobenzym

cleopatra123

angie
dakujem :-) od dokonalosti to ma daleko ale no veru oproti tomu co som mala po troch detoch sa to ani neda porovnat doki ma veru sikovne ruky som rada ze som sa odhodlala a lutujem len to ze som to neurobila skor :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk