Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Gabby

Ahojky moja ako sa mas,co prska?:-) podprdy nakupene ?:-)
Ja som prelepovala cca 10dni od vybratia stehou,mne to akosi nerobilo dobre na jazvu,tak som s tym prestala a natieram len kokosakom ;-)

gabbyy

Babenky dokedy treba prelepovat jazvy? Ja si ich uz nelepim ale hrozne ma odvtedy svrbia jazvy. Som skoro 6 tyzdnov po opke

kvet11

angie77

Ďakujem veľmi pekne :) Ja som po opke 7 mesiacov, už sa veru nejak nemenia sa mi zdá inak ako keby sa mi trošku zväčšili musím sa odmerať :))
Nosím veľkosť 75D ale minule som si jednu podprdu kúpila a vyliezali mi s nej von prsia a otláčali košíky tak som ju posunula ďalej.... Tvoje prska sú tiež veľmi pekné a na posledných foto úplne že úžasná dokonalá postava a aj prsia máš sa čím pýšiť :)))

eweel

Ďakujem a teším sa :) ešte písneme sms :))

angie77

question

nie moja, 2 tabletky 3x denne :) čiže dve ráno nalačno, potom je dobré tak 1,5 hod minimálne nejest, dve tabletky naobed, čiže zase minimálne tu 1,5 hod pred obedom alebo po obede, dve večer vždy nalačno, lebo inak sa tie enzýmy využijú na trávenie a nie na čistenie tela...už ten týždeň po opke môžeš začať užívať :)

ja som si ráno dávala skôr budík, užila som a spala dalej aby som sa ked vstanem mohla hned naranajkovat :)obed si musí vystriehnut no a večer to je zase jednoduché normálne som sa navečerala a tabletky som si dala vždy až ked som liezla do postele čiže to bolo vždy viac ako dve hod po jedle...

question

angie
dakujem, uz su aj kupene:) cize 2x 3 tablety pred jedlom 2 hodky a kolko po operacii to treba zacat uzivat???

ewel007

Cleuska

Nie co si nevymyslam :-)) ja ze ked raz ale to uz budem starsia a myslim ze mi postaci nieco okolo 400-450 aby som s nimi vydrzala uz nastalo :-)

stember

Queen
A to ti ako zmizlo??? A ako sa uz citis??? Ja uz celkom ok ...uz beham aj po vonku s malym az na to spanie....rano sa zobudim ako zbity pes..

stember

All
Baby aj vy ste mali take nafuknute brucho po opke??? Zajtra bude 9 den po opke a ja mam brucho ako v 4 mesiaci....kedy vam to zmizlo???

cleopatra123

ewel
ty uz zas vymyslas :-) nechaj si reopku o 10-15 rokov, neboj sa myslim ze vymena nas neminie aj ked su kvalitne myslim ze nic nie je vecne