Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

galeria:

prispievam sem už dlhšie a aj foto spolu s nickom som poslala na daný email..no doteraz nič...a je to už asi mesiac...tak ja už neviem :)

galeria

mishka181
ak sa chceš dostať do galérie,tak naskôr musíš prispievať tu na fóre a potom poslať fotku tvojích pŕs spolu s nickom,ktorý tu používaš na galeria@zoznam.sk
A ostatné sa dozvieš v maily.

mishka181

Almette, ďakujem za info...neviem si síce predstaviť, ako budem fungovat bez nechtov, už som naučená za tie roky, ale tak čo musí byť, to musí :)

monikasss

Nela7

ja už od tretieho mesiaca spávam na bruchu ale vôbec to neni pohodlné, silikony tlačia a je to nepríjemné takže sa snažím mať vysoko hlavu a aj tak sa podopieram rukami, samozrejme tie mi zasa trnú. Myslím že na rovnej podložke sa už normálne nikdy nevyspíme.
Čo už parádo trp :D

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk