Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

angie77...Majuskaa...pipaaa

inak baby ku tomu spavaniu na boku, ja viem ze by sa to nemalo, ale ja uz cca tyzden spavam na boku a to mam teraz 3 tyzden...lenze nieze by som si umyselne tak lahla, ale ja sa v noci tak nevedomky otocim, nie sice uplne ale tak polonabok alebo ako vam to vysvetlit...neviem ako mam tomu zabranit, vecer lahem na chrbat a rano sa budim na boku :// ...inak baby neviete odkedy sa moze spavat na bruchu??myslite ze po tych 3 mesiacoch sa moze??

M.i.r.u.s6

ahojte baby ako sa mate??darceky nakupene stromcek ozdobeny??hahahahh von to tak presne ako keby len vianoce mali byt vyzera:))

queen

Bibi
Užívam Arnicu Montanu, Staphysagriu, Pyrogenium a vitamin C. Po kontrole ti budem vediet povedať viac ... ako sa rany hoja, či mám opuch alebo modriny.
Ja som bola celu dobu na klinike v pancuchach a v podprde, zima mi nebola a pyzamo som niesla čisté domov :-)

Nela7

pipaaa

nemas rada gordon blue??...hm, mi sme mali na veceru maso s ryzou ale to bolo dobre celkom, no ja som nemala moc chuti jest...a tie bolesti chrbta su uplne normalne,ja som sa citila rano ako zbity pes, dokonca som sa nemohla prve dni ani sama z postele postavit...a potom ani neviem ako ale preslo to, uz teraz skoro nic necitim...

angie77

Majuskaa

ak sa ti lepšie leží v normálnej polohe ako v polosede, nie je dôvod aby si tak ležala..polosed je len kôli tomu aby sa ti lahšie vstávalo , inak nemá význam :) rovnako gratuljem k prsíčkam , vás tu nejak pribudlo :) , prajem rýchle zotavenie, nebojte baby,zachvílku sa budete vytešovat a zabudnete rýchlo na tieto prvé dni :)

angie77

pipaaa

na boku môžeš začat ležať po 4 týžňoch ak ťa pustí...inak gratulujem k prsíčkam a prajem rýchle zotavenie :)

pipaaa

anonym76

dakujem :-) mirus6 sem posielala link teraz nedavno...som na mobile tak sa mi to zle pozera..skus pohladat...budem aj ja a ked tak to som sem hodim

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk