Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Estella

ahoj ja mám mentorky, 345ml anatomické stredný profil. Mne doktorka povedala, že podla nej sú najlepšie a ona s nimi najradšej pracuje. Patria vraj medzi najkvalitnejšie na trhu a vraj patria aj medzi najdrachšie.

mimix

ahojte baby som objednana na oktober dr.raczovi mam po dvoch detoch prsia su uz ovyssnutejsie navrhol mi 400cc vysoky profil..baby prosim nemate niketo foto s mojim pripadom ? svoje mam tak 300ml urcite poslite ni foto prosim mmichala.alaxova@gmail.com budem velmi vdacna moc alebo ako sa dostanem do albumov?

Miska_06

Ahojte, tak dnes mám 5tt po OP. Tiež chodím skúšať podprdy a zatiaľ nič. Zrejme budem mať až veľkosť 70E/F, podľa strihu, ale už som si na tú veľkosť zvykla. Som rada, že aj ostatné sa sťažujete, že vás ešte sem tam niečo pobolieva, lebo mne už muž vyčíta, že čo vymýšľam. Som pred 3-mi dňami okopávala celú predzáhradku a pár hodím potom ma bolel aj chrbát, aj prská. Ale hlavne ma bolia tie dvorce, ak sa náhodou udriem alebo čo. Inak už tu padla otázka, čo sa týka chodenia bez podprdy. Odkedy to je vlastne povolené? Mám také krásne šaty doma prichystané :D A plavky si môžem vybrať aké chcem? Inak ja mám na jednom prsku takú priehlbinku . Je viditeľná aj voľným okom a v plavkám bude vidno. Tak snáď to ešte zmizne. Kontrolu mám až okolo 10.7., lebo doktor má dovolenku.

henulka33

LiluM3

super, tak to burčite stihneš :) tiež som akosi prepočula možnosť ísť ku Przewlockemu, tak som si to vybehala sama..ale čo už
čo sa týka sestričky, bola úplne v pohode, pomohla ked som niečo potrebovala, aj postaviť sa, aj na wcko a tak, naozaj super, tiež som sa toho obávala, ale bolo to v pohode....
neviem či má stále tú jednu, alebo viacero ktoré sa striedajú

bobcatko173
tiež mám 7.7 kontrolu :)))) veľkostne mi sadli 75C, mám s kosticou ale necítim ju, nič ma tam neškriabe ani nevadí, nemám takú pushupku čo by stláčala prsia k sebe, mám ich pri sebe, tak uplne obyčka s kosticami stačí... a plavky mam bez kostice

LiluM3

henulka33 bobcatko173

No mne obvodný zajtra donesie papier a idem na to, neviem čo to bude stáť, ale tak viac ako u Prewlockeho snád nie :) Opku mam 14.8. tak to snáď dovtedy stihnem, a ak by nebolo nič volné, volám Prewlockemu. A inak ten dr. Prewlocki (neviem jak sa to píše presne :D ) on kde ordinuje? A baby od dr. Paliatku, ten 1 deň hospitalizácie v želeničnej nem. bol v pohode? Sestričky a tak, prípadne či Vám aj pomôžu vstať na wc a tak. Ď. :)

jasimmmi

Alenasis,

veelmi pekne dakujem, si mila, naozaj krasna praca ten p. doktor.

Uz som aj volala sestre ze sa objednam na konzultaciu ale maju dofcu do 16teho tak o budem riesit az potom...

Kocky aky je vas nazor na znacky implantátov? chcela som mentory kvoly tej zvlastnej zaruke, viem ze nagor aj eurosilicone deklaruju dozivotnu zaruku ale zaujima ma co si myslite Vy preco ste sa rozhodli pre tu a tu znacku, ci su niektore maksie, lepsie a tak. Proste ci sa oplati priplatit alebo je to zas raz len obycajny marketing?

bobcatko173

henulka33

ja mam kontrolu 7.7. :) a ja uz tiez spavam na boku, ale tiez nie moc dlho, ale uz je to celkom v poho.. inak mne povedal, ze ich mam celkom makke, akoze v tom zmysle ze ostatne maju o dost tvrdsie tak som rada :)

bobcatko173

henulka33

jeeezis, ja si vo stvrtok pojdem kupit tak som zvedava..a sadli ti ? :) a mas take podprdy kt. ti ich stlacaju ci ani nie? aj plavky si kupim hned haha :) velkost C a kosticove podprdy?

LiluM3

aj ja som bola u obvodnej ale platila som vela cca 140€, takze volaj hned Prewlockemu to je anesteziolog a ten ti urobi naraz vsetky vysetrenia.. ja som nejak Dr. prepocula a keby som to vedela tak pojdem k nemu :)

henulka33

jahoda73

držm prsty na skoré vyliečenie, snad už bude všetko ok

LiluM3
ja som bola u obvodného asi 2 týždne pred, vypísal mi odporúčacie lístky a ked som zistila že na internom nemaju volne miesto, na ekg tiež som len tak tak našla,na sono som naštastie bola už objednaná u svoho gynekologa a skompletizované som to mala všetko den pred opkou - dosť stresove to bolo, určite ked si budeš riešiť všetky vyšetrenia sama, objednaj sa všade aspoň mesiac vopred, lebo ináč hrozí že budeš nahánať voľné miesta ako ja na poslednú chvíľu...a stálo ma to okolo 100€ všetko