Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Almette
normalne by som osadenstvu povedala,ze je to kazdeho vec,a ze preco by sa zena nemohla citit zenskejsie,ked tam ma namiesto prs dve brusnice.

queen

Almette
Nijako sa nezapajam, nereagujem na take blbe poznámky, max. že to je každého vec. Dokonca aj priamu otázku či ja mám alebo nemám silikony zahram do out-u ... Každého je do toho prd ;-))

olivka21

Babky
citam vas poctivo,len uz nemam cas tolko prispievat a reagovate,lebo si hladam pracu po materkej dovolenke.....a piviem vam,ze sakra problem! Ani tie kozy mi nepomohli,hahahaha..
matilda,skoricka,ewel,angie,atd atd
kraaaasne prska,ste kočeny.... ja sa vecer odfotim a poslem pokrok zajovi..uz mi ttosku klesli a zda sa mi,ze niesu az tak male ako som sa bala...predsa len 515ml neni malo,ale su uz ako moje,muz sa ide zblaznit za nimi,castokrat mu utekam,lebo je ako utrhnuty z retaze...
kazdopadne este uplne nezmäkli,pooperacnu nosim este na noc,ajbked mi doki povedal,ze uz nemusim. Inak som bola pred tyzdnom na kontrole a akurat sa sestricky bavili o nasej vladke,teda pardon zoe83,ze kjej doki spravil krasnu pracu. A vraj sa cerven kazde rano modlí za svoje pacientky,je velky katolik.

Almette

Baby ahojte,prosím vás ako celite takým cituaciam,alebo čo poviete ako sa tvarite ked niekde sedite a zrazu téma na silikonove,že fuuuuj, no ta mala silikonove hrozne atd,proste sa to zvrtne v partii nejako,táto téma a my s manželom len sedime a nevieme sa tváriť len popod stôl sa kopeme a drgame,niekedy je to sranda,ale hlavne ženy sú veľmi zavistlive a neznesu,že ich chlapi na to cumia,podla mna sa to páči aj ženám ,ale oni to nepriznaju a radšej budú fujkat.A aby si chlpapi nepohnevali ženy,tak sa priklonia na ich stranu.U mna z mojej rodiny to vedia všetci,ale takým trubkam to nepoviem,nech si lámu tu kotrbu a nech cumia s otvorenymi ústami......vďaka za odpovede

bibi13

ja chcem strasne pekne prsia, len sa bojim, ci budu pekne, ci nebudu problemy. Pred konzultackou som nemala taketo pocity, az teraz, ked som o krok blizsie. Mam 27 rokov, 2 deti a a prsia ala lovecky pes.. nevem, mozno mam take zmiesane pocity aj kvoli tomu pohrebu a teda vcera to bolo horsie a teraz krd vas zase citam, tak sa pomaly zqcinam tesit..som strasne v urcitych veciach nerozhodny clovek a uz teraz viem, ze keby som do toho nesla, tak si budem trieskat hlavu. Bola som u Hederu.. zlaty to doktor.

Iveta84

Bibi

Pre takuto operaciu by si mala byt na 10000% rozhodnuta. Ak nie si tak radsej so toho nechod.

Ja napriklad po tom tuzim od svojich 15 rokov a to mam 29 a po odkojenych detoch uz odratavam kazdy den do opky...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk