Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

ja chcem strasne pekne prsia, len sa bojim, ci budu pekne, ci nebudu problemy. Pred konzultackou som nemala taketo pocity, az teraz, ked som o krok blizsie. Mam 27 rokov, 2 deti a a prsia ala lovecky pes.. nevem, mozno mam take zmiesane pocity aj kvoli tomu pohrebu a teda vcera to bolo horsie a teraz krd vas zase citam, tak sa pomaly zqcinam tesit..som strasne v urcitych veciach nerozhodny clovek a uz teraz viem, ze keby som do toho nesla, tak si budem trieskat hlavu. Bola som u Hederu.. zlaty to doktor.

Iveta84

Bibi

Pre takuto operaciu by si mala byt na 10000% rozhodnuta. Ak nie si tak radsej so toho nechod.

Ja napriklad po tom tuzim od svojich 15 rokov a to mam 29 a po odkojenych detoch uz odratavam kazdy den do opky...

matilda1

bibi

suhlasim s quenn ja som prsa chcela za kazdu cenu a dokonca az dvakrat:))a pre mna je to uzasny pocit ja som sice tam nic nemala neviem ake mas ty prska u koho si bola ked ti navrhol polytechy aj ja ich mam.su makucke.

queen

Bibi
Tak ja konkrétne som take pocity nemala... Myslím že ked si si neni ista, nemala by si do toho ísť . Pre takýto zásah, musí byt žena pevne rozhodnuta, aby dokázala tomu všetkému ... čeliť :-)
U koho si bola ? Kolko máš rokov?

bibi13

Caute. Tak som bola vcera na tej konzultacii a aj vy ste si boli take neiste? Teraz nehovorim o doktorovi alebo klinike.. ale o mojom rozhodnuti, ci do toho predsa len ist.. mam teda uz termin, ale stale som na vazkach. Ci budem spokjna, ci chcem cudzie teleso v tele, co ked ich po case fakt nebudem chciet atd atd. Budem mat pexiu a implantaty polytech 320 alebo 360. Uz si nepamatam.. a ono to vyzera, ze budem mat dost velke prsia na moj vkus a to praveze neviem ci chcem.. jeeejda, neviem co so sebou..

nadranka

ewel

Tak to je super, keď bol ochotný to urobiť ešte raz a zadara, aspoň si sa mohla presvedčiť o jeho charaktere. My sme boli na dovolenke, tak som "vypadla" z kontextu :-) A nemám čas čítať toľko strán dozadu. Prská v poriadku,som sa vytešovala na pláži :-)))

zoe23

So.nickaa

a to som si myslela, že len ja pojdem na konzultacku s mamou :D tak fajn, že nie som sama, aj keď mi tam bola prd platná, lebo ona o tom nemá šajnu(a vlastne ani nesuhlasi s opkou ale je to moj život ako hovorí :)), nechcela som tam ísť sama, lebo ak by som si nevedela na niečo spomenut z tej konzultačky, tak aby som sa mohla niekoho opytat, či si to dobre pamatam :D a Mladek podla mna bude suhlasit s tvojou mamou, lebo aj mne chcel dat 300 a ja že nieeeee, to je máálo :D ale ako neodhovaral ma...ale určite si myslel svoje :)

stember

Angie
Dik...si ma potesila. Este sice tyzden ale uz som mala obavy ako to zvladnem....a s tymi otrasmi nevies do kedy to budem citit (vies ked idem v aute tak kazdu dieru,pri chodzi)....????

ewel007

Matilda

Ahoj zlatinko,dakujem moja,ale ved ty ich mas ukazkove,a som rada ze sme obydve spoko ;-)
Mam sa super,len trosku pobolievaju lebo mam svoje dni a su v stadiu odpuchania a zacinaju sa usadzat,tak sa trosku zmensili ale ved ich sval povoli tak budu ako moje :-)))
Mas inak kraaaasnu galerku fakt :-)

Angie

Dakujem si pokladik,ale potrebovala by som 5 kileckou dolu,ale neda sa mi vrrrr :/
Inak ty mas tie prska fakt ako od prirody,Krasne a Dokonale :-)

Nadranka

Ja som nakoniec spoko aj implose aj.kvalita aj ked rozdiel nieje neaky velky,su plnsie ;-) doki mi vsetko vysvetlil,aj mi navrhol reopku zadara,ale po jeho vysvetleni aj ako ich pozorujem som rada ze som dostala ieto Nagor.
A ty ako sa mas,co prska? Dlho si nepisala..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk