Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Bibi
Tak ja konkrétne som take pocity nemala... Myslím že ked si si neni ista, nemala by si do toho ísť . Pre takýto zásah, musí byt žena pevne rozhodnuta, aby dokázala tomu všetkému ... čeliť :-)
U koho si bola ? Kolko máš rokov?

bibi13

Caute. Tak som bola vcera na tej konzultacii a aj vy ste si boli take neiste? Teraz nehovorim o doktorovi alebo klinike.. ale o mojom rozhodnuti, ci do toho predsa len ist.. mam teda uz termin, ale stale som na vazkach. Ci budem spokjna, ci chcem cudzie teleso v tele, co ked ich po case fakt nebudem chciet atd atd. Budem mat pexiu a implantaty polytech 320 alebo 360. Uz si nepamatam.. a ono to vyzera, ze budem mat dost velke prsia na moj vkus a to praveze neviem ci chcem.. jeeejda, neviem co so sebou..

nadranka

ewel

Tak to je super, keď bol ochotný to urobiť ešte raz a zadara, aspoň si sa mohla presvedčiť o jeho charaktere. My sme boli na dovolenke, tak som "vypadla" z kontextu :-) A nemám čas čítať toľko strán dozadu. Prská v poriadku,som sa vytešovala na pláži :-)))

zoe23

So.nickaa

a to som si myslela, že len ja pojdem na konzultacku s mamou :D tak fajn, že nie som sama, aj keď mi tam bola prd platná, lebo ona o tom nemá šajnu(a vlastne ani nesuhlasi s opkou ale je to moj život ako hovorí :)), nechcela som tam ísť sama, lebo ak by som si nevedela na niečo spomenut z tej konzultačky, tak aby som sa mohla niekoho opytat, či si to dobre pamatam :D a Mladek podla mna bude suhlasit s tvojou mamou, lebo aj mne chcel dat 300 a ja že nieeeee, to je máálo :D ale ako neodhovaral ma...ale určite si myslel svoje :)

stember

Angie
Dik...si ma potesila. Este sice tyzden ale uz som mala obavy ako to zvladnem....a s tymi otrasmi nevies do kedy to budem citit (vies ked idem v aute tak kazdu dieru,pri chodzi)....????

ewel007

Matilda

Ahoj zlatinko,dakujem moja,ale ved ty ich mas ukazkove,a som rada ze sme obydve spoko ;-)
Mam sa super,len trosku pobolievaju lebo mam svoje dni a su v stadiu odpuchania a zacinaju sa usadzat,tak sa trosku zmensili ale ved ich sval povoli tak budu ako moje :-)))
Mas inak kraaaasnu galerku fakt :-)

Angie

Dakujem si pokladik,ale potrebovala by som 5 kileckou dolu,ale neda sa mi vrrrr :/
Inak ty mas tie prska fakt ako od prirody,Krasne a Dokonale :-)

Nadranka

Ja som nakoniec spoko aj implose aj.kvalita aj ked rozdiel nieje neaky velky,su plnsie ;-) doki mi vsetko vysvetlil,aj mi navrhol reopku zadara,ale po jeho vysvetleni aj ako ich pozorujem som rada ze som dostala ieto Nagor.
A ty ako sa mas,co prska? Dlho si nepisala..

angie77

stember

naozaj sa nie je čoho báť, ja som úplne nič necítila a doktorko so sestričkou mali srandu z môjho smrtiaceho výrazu a očakávania aké to bude , ale zbytočne som sa bála :)

angie77

ewelka

neviem pzerala som si znovu tvoje fotky, veď ty si tiež kosť a vynikne ti pekne pás, ved si štíhlučká...ja sa teda na teba nechytám moja :) ale ďakujem, som rada že sa tu vieme navzájom tak pekne povzbudit :)

nadranka

ewel

Ahoj, dlho som tu nebola, ako ste to nakoniec vyriešili s dr.?? Reklamovala si? Ja nejaký rozdiel v tých prsiach nevidím, mne sa zdajú rovnaké ako po prvej opke.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk