Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

mahulienka,skoricka,angie,queen

dakujem babulky juj ako ma to potesilo no som max spokojna uz len nech mi dho vydrzia :)))no doktorko odviedol peknu pracu si myslim...

ewelik

ahoj moja no krasne mas tie bambule v tych podprdach ti krasne sedia no nadhera cicka citis sa fajn?vsetko ok?kedy ides na kontrolu?

ewel007

Queen

Ja tiez po 2 tyzdnoch spavam bez vypodlozenia,dva dni ma pobolieval rano chrbat ale potom uplne super a uz nieco cez tyzden spavam aj na boku,vcera som mala 5t od reopky.

Susy1982

Queen
gratulujem ti k prsickam,...co sa tyka mna ja som zacala spavat v nizsej polohe ked ustupili bolesti a tlaky cize ked som zistila ze rano sa mi vstava lahsie vedela som ze mozem spavat v nizsej polohe ,bolo to asi po 2 tyzdnoch

queen

All
Babule, prosím vás od kedy ste prestali spávať v polosede a mohli ste si pohodlnejšie (nižšie) ustlat ? Ďakujem

so.nickaa

kosta123

joj ja som ti uz aj mail pisala, myslela som si ze sa tu ta sprava stratila, prepac:)
Dakujem ti pekne, si velmi zlata:) Ja by som ho vzala na 100%

so.nickaa

zoe23

najprv by som rada absolvovala tu konzultacku vies, predsa len chcem si ho otukat:))
Joj ja by som bola najstastnejsia kebyze mi ta opka vyjde na zaciatok juna..v tych najvacich teplach v tej kazajskej podprsenke uff to bude..
Inak ty si uz mala deticky?

ewel007

Angie

Dakujem,ale ked vidim tvoje foto,tak si hovorm ze aj ja musim schudnut,ved ty si kost ako sa patri! ;-)
Mieri? Uff moja merat sa nemeriam,brala by som aj vacsie :-))) akurat ta biela je DD a cierna s NY D..niekomu sravi 350ml bombi,niekomu 700ml akurat :-) ale ty si dokonalost sama o sebe a kraaasne pises :-)
Inak ja tiez nemam neak stastie stretavat silikace,uvidim v lete :-))

evi22

ahojte baby, chcem sa vas opytat pripadne poprosit o radu..... v oktobri som bola na opke mam 350
a mam problem si kupit podprsenku viete mi poradit nejaku dobru stranku ....
co mam zopar podprseniek tak su 70C
dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk