Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

So.nickaa

no jasne, ja som to len myslela, že ak si pre neho rozhodnuta na 200% a nechcela si byt operovana v lete, tak by ta rezervacia bola dobra volba, ale uplne chapem, ze si ho chceš preverit :D ale myslim, ze budes spokojna...
A nie, deti nemám a v blizkej buducnosti ani nechystam...no som ja zvedava jak dopadne ten tvoj termin opky, držim palce nech je to teda aspon ten jun... :)

matilda1

mahulienka,skoricka,angie,queen

dakujem babulky juj ako ma to potesilo no som max spokojna uz len nech mi dho vydrzia :)))no doktorko odviedol peknu pracu si myslim...

ewelik

ahoj moja no krasne mas tie bambule v tych podprdach ti krasne sedia no nadhera cicka citis sa fajn?vsetko ok?kedy ides na kontrolu?

ewel007

Queen

Ja tiez po 2 tyzdnoch spavam bez vypodlozenia,dva dni ma pobolieval rano chrbat ale potom uplne super a uz nieco cez tyzden spavam aj na boku,vcera som mala 5t od reopky.

Susy1982

Queen
gratulujem ti k prsickam,...co sa tyka mna ja som zacala spavat v nizsej polohe ked ustupili bolesti a tlaky cize ked som zistila ze rano sa mi vstava lahsie vedela som ze mozem spavat v nizsej polohe ,bolo to asi po 2 tyzdnoch

queen

All
Babule, prosím vás od kedy ste prestali spávať v polosede a mohli ste si pohodlnejšie (nižšie) ustlat ? Ďakujem

so.nickaa

kosta123

joj ja som ti uz aj mail pisala, myslela som si ze sa tu ta sprava stratila, prepac:)
Dakujem ti pekne, si velmi zlata:) Ja by som ho vzala na 100%

so.nickaa

zoe23

najprv by som rada absolvovala tu konzultacku vies, predsa len chcem si ho otukat:))
Joj ja by som bola najstastnejsia kebyze mi ta opka vyjde na zaciatok juna..v tych najvacich teplach v tej kazajskej podprsenke uff to bude..
Inak ty si uz mala deticky?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk