Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

So.nickaa

a to som si myslela, že len ja pojdem na konzultacku s mamou :D tak fajn, že nie som sama, aj keď mi tam bola prd platná, lebo ona o tom nemá šajnu(a vlastne ani nesuhlasi s opkou ale je to moj život ako hovorí :)), nechcela som tam ísť sama, lebo ak by som si nevedela na niečo spomenut z tej konzultačky, tak aby som sa mohla niekoho opytat, či si to dobre pamatam :D a Mladek podla mna bude suhlasit s tvojou mamou, lebo aj mne chcel dat 300 a ja že nieeeee, to je máálo :D ale ako neodhovaral ma...ale určite si myslel svoje :)

stember

Angie
Dik...si ma potesila. Este sice tyzden ale uz som mala obavy ako to zvladnem....a s tymi otrasmi nevies do kedy to budem citit (vies ked idem v aute tak kazdu dieru,pri chodzi)....????

ewel007

Matilda

Ahoj zlatinko,dakujem moja,ale ved ty ich mas ukazkove,a som rada ze sme obydve spoko ;-)
Mam sa super,len trosku pobolievaju lebo mam svoje dni a su v stadiu odpuchania a zacinaju sa usadzat,tak sa trosku zmensili ale ved ich sval povoli tak budu ako moje :-)))
Mas inak kraaaasnu galerku fakt :-)

Angie

Dakujem si pokladik,ale potrebovala by som 5 kileckou dolu,ale neda sa mi vrrrr :/
Inak ty mas tie prska fakt ako od prirody,Krasne a Dokonale :-)

Nadranka

Ja som nakoniec spoko aj implose aj.kvalita aj ked rozdiel nieje neaky velky,su plnsie ;-) doki mi vsetko vysvetlil,aj mi navrhol reopku zadara,ale po jeho vysvetleni aj ako ich pozorujem som rada ze som dostala ieto Nagor.
A ty ako sa mas,co prska? Dlho si nepisala..

angie77

stember

naozaj sa nie je čoho báť, ja som úplne nič necítila a doktorko so sestričkou mali srandu z môjho smrtiaceho výrazu a očakávania aké to bude , ale zbytočne som sa bála :)

angie77

ewelka

neviem pzerala som si znovu tvoje fotky, veď ty si tiež kosť a vynikne ti pekne pás, ved si štíhlučká...ja sa teda na teba nechytám moja :) ale ďakujem, som rada že sa tu vieme navzájom tak pekne povzbudit :)

nadranka

ewel

Ahoj, dlho som tu nebola, ako ste to nakoniec vyriešili s dr.?? Reklamovala si? Ja nejaký rozdiel v tých prsiach nevidím, mne sa zdajú rovnaké ako po prvej opke.

stember

Ahojte baby
Tie co mate po opke chcem sa opytat ci boli to vyberanie stehov??? A kedy ste uz normalne chodili,ze ste necitili tie otrasy???

so.nickaa

zoe23

Dakujem pekne, snad vyjde ten jun a ked nie odtrpime jul ale budeme cecane:))
Viac menej som rozhodnuta ist k nemu ale predsa len, najprv sa s nim chcem porozpravat:)
Deti nemam este ani ja mozno za take 3-4 roky..z toho dovodu rozmyslam ci mam ist aj do trocha vacsich cca 350-390ml..ale asi je to jedno lebo po detoch keby mi ovisli idem urcite na reopku.
Inak na konzultacku idem s mamou(financmajster), to bude zaujimave lebo ona chce aby som si dala dvojky..:DD Ked som jej povedala ze chcem vacsie trojky tak sa jej to moc nepozdavalo..neviem ako jej mam vysvetlit ze chcem vacsie aby to pochopila.

ivava

Ahojte dlho som tu nebola...som už skoro 4mesiace po operácii a vobec nelutujem...baby všetkým ktoré máte pred držím päste a tým, ktoré majú po gratulujem...inak stale si jedno prsko zo spodu dobre necitim a to iste mam aj okolo podpazušia sem tam bolestivé, ale to je asi ešte normálne nie???