Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Nela 7
Ahoj dnes to este boli..este som do toho dostala aj svoje dni tak som cela ubolena...ale v noci som pospala...len ta podprda fest tlaci...ako keby som bola v skafandri.
Inac si zlata...vies ono to dost psychicky pomoze ked napises co ma najblizsie dni caka.
A ty uz nemas tu pooperacnu podprdu???
Najhorsie je ze uz v piatok pride maly a ja sa neviem este ani o seba postarat....

Nela7

angie77

diky za radu :-)) a prosim ta od kolkeho tyzdna ste mali ten liotok gel odporuceny??...lebo men doktor nic nepovedal, ale zajtra idem na kontrolu a zvyse stehy, mam presne 3 tyzdne tak som zvedava ci mi ho on odporuci...alebo sa ho nan aj spytam!...hmm, neboj to viem ze tak jemne :-) ziadne extra masaze...

Nela7

M.i.r.u.s6 & lilabmw

baby ono je to s tymi chlapmi take cudne...ja si tiez myslim ze je malo chlapov ktorim sa nepacia velke kozy...no po pravde ja som sa este nestretla s nikym co by povedal ze tie mini moje su skarede...mozno to bolo vzdy zo slusnosti ja neviem :D aj terajsi priatel, mi tiez naramne vravel ze nemusim, vraj mi to netreba, ale svinucha teraz je vidno ze sa mu vacsie pacia :D...ale co som tak usudila aj od kamosov alebo co maju baby frajerov, manzelov tak z malych niesu uneseny ale asi radsej male ako velke ovisaky, teraz sa dufam nedotknem ziadnej kocky co ma alebo mala po detoch take prsia, ved za toziadna nemzeme ake mame prsia... ale casto krat som pocula v parti hodnotenie na peknu prsatu babu "ty vole ta ma ale kozy" a druhy na to "ale vies co to bude za par rokov?sadne na hajzel a kozy na kolenach" :D alebo "zo zadu jako modelka a z predu ako polovnicky pes" a podobne :-)) ako ono to je vtipne na jednu stranu ale na druhu blbe, a dost, lebo ziadna za to nemoze co ma v podprde...takze asi tak, podla mna sa kazdemu pacia pekne, plne prsia, len niektori su na mega kozi a inym stacia Cecka...ale vsak to je jedno, kvoli chlapom sa menit!??...neviem ako vy ale ja som bola na opke kvoli sebe a svojmu dobremu pocitu!

Nela7

M.i.r.u.s6

nic si z toho nerob, to iste aj ja...ja tiez musim najskvor zhodit a potom to uz bude ok, ak sa nezlajdacim a budem sa udrziavat...

Nela7

lilabmw

:-)) tiez planujes decka az okolo 30siatky? :D lebo ja tiez skvor asi nie...hmm, ja mam zase sirsi hrudnik a som skvor taka hruska, vies boky siroke aj nejake rici len cici mi chybali :D ...ved uvidim ako to bude po tom roku

Nela7

stember

rado sa stalo :-)) dufam, ze to aj tebe pomoze! ...vies co ja som sa citila ako zbity pes prvych 5 dni...ono ten 1, 2, 3 boli uplne najhorsie a potom uz trosku lepsie ten 4, 5 a po piatom dni sa to uz vyrazne lepsilo...ja ked som sla po tyzdni na kontrolu uz mi bolo ohodne lepsie...no ja ja som mala taky pocit ze sa mi tazko dycha, vies ten tlak na prsiach a ta podprda ma tiez tlacila na niektorych miestach...drzim palce neboj nic ono to uz bude len lepsie, horsie to uz nebude! :D ...inak ako ti je dnes??citis zlepsenie??

cicimici

angie77

moja zlata nemohla som sa zdrzat pri tychto tvojich poslednych foto a skladam klobuk pre tebou ty si riadna kost..sa mi nechce verit tvoj vek..a to ako nemyslim ze si uz stara abo co kdeze a nepovedala by so tolko urcite..teeeeda tvoj manzelik musi byt na teba hrdy si jeho poriadna ozdoba a este aj velmi rozumna a laskava..fakt moja - dokonolast sama..nemam slov si supa a dufam ze aj ja tak budem vyzerat..som ukazala aj mojmu chlapovi a schvalne som sa ho spytala kolko by ti tipol?.a vies co povedal ? 18-19 a on sa teda zvykne trafit..takzeeee neviem ako to robis ale robis to dobre ;) asi aj ja zacnem s tym kokosakom :)))))drzkaj sa

rita149

Sandrine7

Odkial mad tie biele plavocky ak to nie je tajomstvo :-)
Gatusky sa mi zdajú z hm z tým zlatym zipsom,ci?
A ten vrch je odkiaľ? Prsicka super :-) som rada ze nás je tu viac z menším implantatom pri tým 500-600ml :-)

bibi13

Caute babulky. Tak nakoniec zajtra mam tu konzultaciu. Je mi nejako divne, ked pojdem hned oo pohrebe, ale mohli by ma objednt az 4.4. a to zase ja nemozem a kedze
mam uz ten termin, tak musim ist tak, aby som to mohla keby nieco zrusit. Zajtra o piatej to mam, tak dam potom vediet. Vsak nie som nejakw bezcitna krava, ze idem hned po pohrebe na nejaku konzultaciu?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk