Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evi22

ahojte baby, chcem sa vas opytat pripadne poprosit o radu..... v oktobri som bola na opke mam 350
a mam problem si kupit podprsenku viete mi poradit nejaku dobru stranku ....
co mam zopar podprseniek tak su 70C
dakujem

angie77

ewelka

ty maxi cecaňa naša, ja by som velmi rada stretla takúto cecaňu aj naživo, ale akosi mám smolu na ne :) pochvál sa nám pekne mierami ako to zatial vyzerá?

angie77

matilda

fúúúúú krása, krása, krása, úplne že skvele si sa rozhodla..a sú ako dvojičky,bradavky krásne v jednej výške aj vlkostne sú tip top..no túto velkost závidím v dobrom

ewel007

Ivet

Ja som bola u Mladeka aj na opke aj na reopke kvoli velkosti :-)) a maximalna spokojnost,doki je perfekt odbornik,skvela klinika a taktiez sestricky.Za seba ti mozem urcite odporucit :-)

ewel007

Queen

Moja ja som sa rozopala po prichode s kliniky dom ;-) v pohode som sa napratala a potom do stehou asi este trikrat al sprchu som neabsolvovala do stehou,myslim ze prska som neumyvala,iba vlhcenou,a skafac som nosila 4t a nosim aj tento 5t ale iba ked som doma,ked niekam idem uz normal podprda a uz iba na noc ju budem nosit.

queen

Iveta
neviem, to som az doma čítala, tak som to neriešila ešte s nim.

Ewel, Skoricka
ako dlho ste nosili pooperačnu podprdu ?

zoe23

Iveta

to máš pravdu :)
Inak aj ja som bola v takej eufórii, keď som zaplatila zálohu :D a teraz mi to zas ani nepríde, že idem na nejakú opku..ani sny ma už nemátajú :)