Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Stember
Mna tá mrcha tak otlacila ešte na klinike, že az chrastu mám pod pazuchou ...

A predvčerom má tiež riadne svrbeli, brr.

lilabmw

lucuska

to je normalne mna tiez svrbeli hrozne ze az zblaznit ale to je dobre to znamena ze sa ti hoja jazvy preto to svrbi to prejde asi.Sprchovat sa cela este nemozes ci?

stember

Quuen
Fuuha....tak to bola riadna operacia ze 3 hodiny....ja zasa nemozem spat nie som naucena lezat na chrbte tak mam problemy so spankom..
Ja mam 172 cm a 52 kg. A pod prsiami som mala 70..takze je to skoro rovnake...
Ta podprda ide aj mne na nervy tlaci ma to pod pazuchami...uz sa tesim ked ju dam nachvilu dole

queen

Stember
Vraj neboli, ale ja som mala prve pod zlazou, takze mi to robil asi 3 hodiny. Musel to cistit, prirastenu kapsu vyťahovať a potom dávať novy pod sval.
Ja som po operácii 1,5 dna prespala. Vôbec si neviem predstavit ísť na druhy den domov.
Ja som pri prvej opke tuším väčší tlak cítila, teraz má skor podprda tlači ako cici.
Tak to budeme mat asi podobnú veľkosť. Ty máš ake rozmery ? Ja mám 164cm / 47kg som mala a obvod pod prsiami pod 70 uz neviem presne...

so.nickaa

Kosta123

Ahoj:)
Ty si spominala ze ak sa ti zapaci siska pojdes k nemu a nepojdes na konzultacku k mladekovi toho 21.aprila? Kebyze k nemu nejdes, neprenechala by si mi tu konzultacku?:)

stember

Hej bola som u cervena a mam 410....tak ty si uz mala silikony...vraj reopka uz tak neboli....a mas este stale tie tlaky na hrudi??? Nevies kedy to uz nebudem citit lebo to mi nsjviac vadi....ja sim chcela 445 ale uz by to tam nevoslo tak sme dalu 410 anatom ES.

so.nickaa

Zoe23

Chcela by som urcite gulate kedze ich mam akosi ovisnute ale tak urcite si necham aj poradit. Tu zlavu neviem, neriesim to ked som sa uz rozhodla , tak to neriesim aj keby zlavicka potesila:)) jaaaj ale strasne ma sere ze mam konzultacku az 21 maja!!! Mala som mat 24 ale zmenila som na 21 lebo vtedy som nemohla..
Neboj budeme sa navzajom podporovat:)) ty mas kedy opku? Si to zapamatam a mozno nas ta opla chyti aj spolu:)

queen

Ewel
A tebe nehovoril že sa môžeš uz po 6 dňoch osprchovat aj hore ? A keby sa to náhodou odlepilo, dal mi nove leukoplasty.
Mne takto povedal, ale ja sa ju bojim dat dole :-D

queen

Stember
Áno mám bolesti, ale dnes bude tretí den čo som bez liekov od bolesti. Som to v noci prehnala s polohou, spala som moc nízko a to mi dost uskodilo, vstavanie bolo hrozne.
Bola som u Mladeka a mám Mentor anatomicke 430ml, ja som bola vlastne na výmene po 6 rokoch. Prve som mala 235 ml. Chcela som aj do väčších ísť, len sa mu nepozdavala uz šírka 13cm. Tieto čo mi dal sú 12cm široké. No som strašne zvedava, čo mi odtiaľ vystreli ked rozopnem podprdu, alebo len vykukne? :-D
Ty máš ake ? Teba robil Cerven ?