Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

M.i.r.u.s6

a ja si stále vravím ááá to mám pred krámamy naliaté :))), potom zase áá to mám ešte po krámoch naliate...potom áááá stále sú také...ja som rada, len mi je to trošku čudné ako to je vôbec možné, ked mám len 370ml a projkcia 5,1 tiež nie je že neviem aká...mžno to bude fakt tým ako mi povedal Očenáš pred opkou že mám totál ideálne hrudníkové miery, neviem...

Rozalka

Angie

nie si ty náhodou tehotná... :-). tebe tie prsia len rastú a rastú a rastú :-DD rada by som šla na krstiny!! cmuky

M.i.r.u.s6

angie77
moja tak to mas ozaj fajn ja mat tak 75D by bolo wow ale aj C potesi:)
tak ty si ina cicana fakt jaj ale tak ty mas aj inu projekciu ja mam len 4,2

angie77

M.i.r.u.s6

áááá dobre sa mám, ty sa pochvál čo nové s prsíčkami?
dnes som si kúpila takú super tigrovanú podprsenku v HM a 75D malá, skoro som odpadla a to vôbec nevystužená, taká hldká, nakoniec mi sadla 80D a ja už neviem čo si o tom mysliet...mala som mat košík plné B a ja košík 75C už vôbec nedám, nieže mám v nich natlačené prsia ale mne sú že úplne malé neoblečiem ich...plavky mi sedeli na košíky v HM velkost 44 tak som si ich ani nezobrala preboha.....ale ved ja som štíhla nemôžem mat takú velkost...

lucus

lilabmw
ahoj lilka no dakujem aj ja som prekvapena že su až take :)vo štvrtok idem na kontrolu a stehy mi vyberie až na druhy tyžden.len ma strašne svrbia jazvy

M.i.r.u.s6

angie77
ajoj moja tak nie nadarmo sa len na take zameriavam ale mam kupene aj jedne balerinky ale ci aj si ich obujem:))
od mala mam rada opatky nejak to uz je mojou sucastou
ako sa mas

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk