Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

Sandrine7

Odkial mad tie biele plavocky ak to nie je tajomstvo :-)
Gatusky sa mi zdajú z hm z tým zlatym zipsom,ci?
A ten vrch je odkiaľ? Prsicka super :-) som rada ze nás je tu viac z menším implantatom pri tým 500-600ml :-)

bibi13

Caute babulky. Tak nakoniec zajtra mam tu konzultaciu. Je mi nejako divne, ked pojdem hned oo pohrebe, ale mohli by ma objednt az 4.4. a to zase ja nemozem a kedze
mam uz ten termin, tak musim ist tak, aby som to mohla keby nieco zrusit. Zajtra o piatej to mam, tak dam potom vediet. Vsak nie som nejakw bezcitna krava, ze idem hned po pohrebe na nejaku konzultaciu?

queen

Angie77
Tak, tak ešte sú zabalene, len zvrchu nakukam a aj sa bojim rozbalit, či ich tam znovu napracem :-)) 2.4. idem na stehy.

All
Dávali ste si dole podprdy pred vyberanim stehov ?

so.nickaa

Prepac ze odpisujem az teraz, ale troska som sa rozsupla v Auparku:) Dakujem za dlhu odpoved ja som len rada ze si mi odpisala:) Tak ja by som tu opku brala tak koncom maja zaciatkom juna lebo mne sa skola konci v maji a pocitam ze do konca maja budem mat finitto. Skusim ho nejako spracovat ale ked sa pozrem na to realne, asi si budem musiet pockat a v lete v horucavach byt v kazajke:D Ale co by sme neurobili pre pekne kozy?:)
To, ze na leto dava zlavu som nevedela, ale tak aspon nejaka cena utechy:)
Ja by som chcela mat take prsia na styl ako tu ma sandrine7 mozno o troska vacsie. Rozmyslala som ze takych 350-390 by nebolo zle:D tak neviem..zatial som si z galerky vela nepozrela, myslim ze pred konzultackou si to seriozne cele omrknem..lebo ja mam take dost povednute prsia a to som este nekojila, dost sa za ne hanbim:((

TARA_

angie77
kocka si, veru treba aj take oblecene nafotit :) Este nemam ani jedny plavky kupene prave, len stare vytahujem :)

kosta123

_AMULETKA_
Ja som z Považskej Bystrice,,,a DNES volala kamoška ,čo chce ísť tiež na opku Dr.Siskovi do Pieštan a dal nám konzultačku na 11.apríla,,,,,,dalsiu máme ešte 23.apríla u Mládeka,,ale ak mi Siska povie lepšiu cenu ako Očenáš /45Oml anatom,ARION - 2980€/ tak ja už k tomu Mládekovi ani nepôjdem,lebo Pieštany mám bližšie ako Nitru.

_NELA 7_
kukám že si z PU,sranda ja z PB :))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk