Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

M.i.r.u.s6

neboj však aj tvoje sa poddajú :)))) baby možno rastú tým kokosákom a do toho dlhého zoznamu jeho účinkov budeme môcť dopísat aj rast pŕs :)))

angie77

Iveta84

ahoj,ďakujem :) áno operoval ma Očenáš a platila som 2980 nagor anatomické...ideš aj ty k nemu? a kedy? :)

M.i.r.u.s6

angie77
to mas izaj super ak nebudem mat d tak dohodis s tvojich ok??:) a ziadne trucovanie sak dopraj aj mne
mas to ozaj super zavidim ale v dobrom:)

Iveta84

Angie77 mas kraaasne prsia :) mne doktor povedal ze 310ml mentor anatomy mi urobia plne B a 350 uz C... Teba operoval ocenas? Kolko si platila?

angie77

M.i.r.u.s6

a ja si stále vravím ááá to mám pred krámamy naliaté :))), potom zase áá to mám ešte po krámoch naliate...potom áááá stále sú také...ja som rada, len mi je to trošku čudné ako to je vôbec možné, ked mám len 370ml a projkcia 5,1 tiež nie je že neviem aká...mžno to bude fakt tým ako mi povedal Očenáš pred opkou že mám totál ideálne hrudníkové miery, neviem...

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk