Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Iveta
moja tak ty si tiez stihlucka a tak to by ti malo urobit peknucke:))

angie77
ano ano netreba to s tou nahotou prehanat:)))))uz sa tesim na fotecky

zoe23

Elissa

ďakujem, si zlatá
Inak ja mám Tršku tiež poruke, keďže som tiež z BA :D
A ten Červeň je hádam stroj alebočo, keď toľko operácii chudák musí robiť stále :D nezávidím mu to, že vie dopredu na rok koho všetko musí odoperovať...ale tak niet nad to, keď niekto miluje svoju prácu :)
Som zvedavá koľko ml ti navrhne Červeň...tak zatiaľ pá

angie77

babule dnes som poslala nejaké foto zajačikovi, ale oblečná aby ste mali aj predstavu aké su v oblečení, nemusím furt holá :))) mne sú akurát, už aj tak ked idem niekde sa mi zdajú že moc :)

M.i.r.u.s6

Iveta
no tak ak ces mat ozaj prirodzene su ozaj pekne a v peknej podrpde napr jena baaba tu mysim sandine ma 260 a ma ich ekne ale ona je aj stihlunka:)

angie77

nelka

neviem či ti už niekto odpovedal, áno ten lioton sme my od Očenáša mali doporučený a naozaj ním tie prska zmäkli..masírovanie rozumej nie že si ich budeš miagat a mačkat nebodaj stískať :)) ale len tak jemne ten lioton vtrieš takými krúživými pohybmi po okrajoch implantátu a na to miesto hore na svale, nič viac :)

Iveta84

Baby :) pozeram konecne tie vase prsia a teda nemozem sa vynadivat :)))) riadne zmeny v podprsenkach :) ja som sa ale asi utvrdila ze pojdem iba do 310ml... Chcela som 350. Len teda ked sa pozriete na moje, cista katastrofa :( asi niktora take ste nemala na zaciatku... Ja chcem plne B mi bude stacit. Ste niektora ktora mate 310? Aby som videla cca ako to je?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk