Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Mirus

jasne beh určite pomoze,ja teraz chodim do fitka(no!chodim ako chodim :D) len raz tyzdenne lebo viac sa mi nechce a to celu hodinu som len na pase, bola som tam 4x, čize 4x v jednom mesiaci a proste aj teraz uz mam pocit, ze troooška vidim rozdiel v lytkach ale vravim ja si davam troška aj ten sklon pri rychlej chodzi a ked bezím tak bez sklonu, zas sa nechcem zničit :D taak dobre zabehni :)

zoe23

so.nickaa

už som tu :) no to aj mne dal konzultačku až za dva mesiace, tiež sa mu množia pacienti asi :D ja som ju mala na začiatku marca a keď som mu vravela že ja chcem opku na júl, tak mi povedal, že júl je ešte volny, tak neviem či som si mala myslieť z toho, že už aj jun ma obsadeny alebo ako to myslel :D ale tak ja idem 10.7. ako som si vybrala, lebo ja som chcela po skuškach a tie my mame do 4.jula až!
Inak na neho si priprav otázky, lebo mne sa nezdal nejak velmi zhovorčivy ako bol fajn, mily aj sme sa zasmiali ale keby sa nepytam, tak...
On totiž sa nazačiatok spýtal čo by som chcela vedieť, akú mám predstavu a potom, že on mi povie ako to vidí on :D a on je rád ak mu donesieš nejaké obrazky aby vedel lepšie tvoju predstavu, tak si napozeraj dobre galerku a niečo postahuj :D mne na jednom obr. dokonca povedal, že no tuto sa to dalo aj krajsie urobit, troška narezat ten sval :D:D zlatý.
Jaaj, a to som ti chcela povedat, ze posledne dva roky Mladek vypisal v maji zlavu na prsia robene v juli a auguste a tusim jeden rok aj v juni, tak netusim či aj tento rok to urobi ale na mna sa to uz nevztahuje kedze mam uz rezervovany termin :( škoda!
Ja budem mať okruhle Nagor 330-360ml vysoky profil (snáď) viac sa neda lebo ja som plocha. A okruhle som chcela ja, preto o anatomoch nebola ani reč ale značku zvolil on ževraj kvoli rozmerom. Dá ti pochytať imploše a aj vyskušat do podrpdy. Pomeria ta-to mi bolo inak trápne :D ked mi mačkal prsia, kukal na ne a pritom na mna rozpraval a ja na neho len tak zhora kukam čo robi :D
Čo ti ešte poviem?
Inak kluudne sa mozes pytat, mna to tu bavi :D ja sa tiez bojim a kazdy den aj rozmyslam či tie imploše som dobre vybrala a vseličo mozne mi napada-taka neistota to je a obavy dokopy ale presne aj hrozne moc sa tešim :)
A ešte tu projekciu si sa pytala-no Mladek robi so znackami Nagor a Mentor a kazda znacka ma trošku rozdielne rozmery pri rovnakych ml!Takze tuto mas tabulky na Nagor www.siklienka.sk (tie pdf subory) a tu asi Mentor www.mentorwwllc.com ale tym moc nerozumiem, najlepsie ti poradi doktor, zavisi to aj od elasticity kože a tych rozmerov čo namerá, len hlavne maj jasno ake velke prsia by si si predstavovala :) ježiš trocha som sa rozpisala :D tak zatím pá

M.i.r.u.s6

zoe
dik moja si zlata len ja do fitka nem chodim mam to od ruky a po praci by sa mi ani nie ze nechcelo ale deti a tak vies ja chcem zacat behat myslis ze aj to pomoze??ale si zlata:)

Elissa

zoe23

presne, tomu sa povie zaneprazdnenost :-) Som na neho velmi zvedava a tiez aj na jeho navrhnutie velkosti implosu, urcite dam vediet. :-)
Tak sa zatial drzkaj :)

zoe23

Mirus

čitala som tvoj príspevok s lýtkami a viem, že keď som jeden čas chodila do fitka tak u mňa práveže prvú zmenu som uvidela na lýtkach, sa tak vyrysovali dobre a to som chodila na bežiaci pás a ešte taký stroj jak bicykel ale bez sedačky to je, neviem ako sa to volá a potom ešte jeden stroj-to si tak v pololahu a vytláčas taku konštrukciu dohora(ale malú záťaž dať a veľa opakovaní pokiaľ nechceš ich mať svalnaté ale pekne vyrysované) ale vlastne som len chcela povedat, že podľa mňa stačí aj bežiaci pás a nastaviš si na ňom vyšší sklon, to budeš mať potom takú veľmi rýchlu chodzu dokopca- a funguje to, aj podla svalovice na lytkach :D aleboo ešte mi napadol stepper ale nie taký obyč ale taký vo fitkách čo je a ak si myslela cviky nadoma, tak sorry to mi nič také nenapadá :D

M.i.r.u.s6

Iveta
moja tak ty si tiez stihlucka a tak to by ti malo urobit peknucke:))

angie77
ano ano netreba to s tou nahotou prehanat:)))))uz sa tesim na fotecky

zoe23

Elissa

ďakujem, si zlatá
Inak ja mám Tršku tiež poruke, keďže som tiež z BA :D
A ten Červeň je hádam stroj alebočo, keď toľko operácii chudák musí robiť stále :D nezávidím mu to, že vie dopredu na rok koho všetko musí odoperovať...ale tak niet nad to, keď niekto miluje svoju prácu :)
Som zvedavá koľko ml ti navrhne Červeň...tak zatiaľ pá

angie77

babule dnes som poslala nejaké foto zajačikovi, ale oblečná aby ste mali aj predstavu aké su v oblečení, nemusím furt holá :))) mne sú akurát, už aj tak ked idem niekde sa mi zdajú že moc :)

M.i.r.u.s6

Iveta
no tak ak ces mat ozaj prirodzene su ozaj pekne a v peknej podrpde napr jena baaba tu mysim sandine ma 260 a ma ich ekne ale ona je aj stihlunka:)