Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

pipaa
tak aj ja ti drzim prsty a nem boj vsetko bude ok my baby predsa toho zvladneme:)) budem na teba mysliet

Nela7

M.i.r.u.s6

no veru moja...ja uz len aby som sa mohla lepsie hybat, tento rok inak maknem! ...mam pekne prsia, hadam si to nedoseriem velkym zadkom! :D

pipaaa

Nela7

no ja mam predoperacne hotove uz, vsetko je v norme, akurat som mala nejake hodnoty zvysene koli alergii ale to by nemal byt problem, aspon tak mi internistka povedala. No mala som mat 375ml anatomy Mentor, ale volala som tam este, chcem mensie, tak nakoniec 330ml to bude, hadam to nebude male, ale tak stale to bude vacsie ako teraz :D dakujem za podporu, si zlata :)ale ako sa tam stretneme? ja mam net aj na mobile, tak ked sa preberem a budem schopna hned dam avizo sem :P

M.i.r.u.s6

Nela7
ano ano chapem ako to myslis dik si zlata ano je a myslim ze tie lytka su ozaj dost tazko tvarovatelne ale to asi ako vravis v globale nohy no co uz musime sa s tym nejak popasovat:P

Nela7

pipaaa

ahoj ahoj zrovna som na teba myslela ze ti napisem :-))...neboj nic to ze nebudes jest ta bude v ten den trapit uplne medzi poslednymi vecami a aj to nepitie sa da vydrzat, ked som to vydrzala ja co pijem denne aj 4 litre vody a rano hned supnem pol litra tak ty musis!...ja ked som bola, boli sme tam 3 baby na prsia, tie 2 nemali predoperacne vysetrenia ja som ich mala, tak som isla prva, na salu ma brali cca okolo pol 10-10 a okolo 12 uz som mala aj po...prebudili ma este na sale, si tak matne pamatam ako mi obliekali podprsenku, potom som bola par hodin ako prpita :D ale okolo 4 som uz bola ok az na bolesti, ja som to dost zle oproti inym babam znasala...drzim palceky...zabudla som ake to budes mat implose??...inak ja idem v tu stredu na zvysne stehy, niekedy poobede, este si tam mam zavolat, ak chces ta pridem psychicky podporit! :-))

Nela7

M.i.r.u.s6

vies co mne kamarat na lytka poradil, kurnik neviem ako ti to opisat...jednoducho postavis sa na koniec schodika a robis na prednej casti chodidla take zdvyhanie sa, neviem ci mi rozumies, neviem ti to dobre vysvetlit...ono mne sa z toho vytvarovali pekne lytka ale moc neschudli, iba trosku...tie nohy sa spevnit daju ale s chudnutim ja osobne mam dost problem, ono je to asi geneticky dane...

pipaaa

Nela7

ajoj, v stredu ma caka den D, hadam vsetko dobre dopadne..na 8 tam mam byt, nevies kedy cca ma budu operovat? mam nervy z toho ze nejest nepit, bude mi zle z toho :D

M.i.r.u.s6

Nela7
moja tak nieco mame take ako ceme mat a teraz este toto vylepsit a naj by bolo len tak si lahnut vstat a ostavicka ako lust :) no ale neda sa to ale tak musime na tom zamakat najhorsie je sa dostat do toho:) a na tie lytka neviems co je dobre?

Nela7

M.i.r.u.s6

ja som si fakt myslela ze mas vacsiu projekciu!!...a nevies po akom dlhom case babam narastli este?? :D ...hm, ja som si este obvod nemerala, ale odmeram sa teraz v stredu budem mat 3 tyzdne, tak vtedy aby som si to zapamatala :-) ...hmm, moja ja od pasa dolu katastrofa...aj ked schudnem vzdy som bola taka hruska, teraz sa to aspon trosku vyrovnava ze mam konecne kozicky :P ...ja mam najproblematickejsiu vnutornu strau stehien, ono nohy schudut to chce velmi velkku disciplinu a pri dnesnom uponahlanom zivotnom style to je umenie...ja priberam aj zo stresov :-(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk