Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Nela7
moja tak nieco mame take ako ceme mat a teraz este toto vylepsit a naj by bolo len tak si lahnut vstat a ostavicka ako lust :) no ale neda sa to ale tak musime na tom zamakat najhorsie je sa dostat do toho:) a na tie lytka neviems co je dobre?

Nela7

M.i.r.u.s6

ja som si fakt myslela ze mas vacsiu projekciu!!...a nevies po akom dlhom case babam narastli este?? :D ...hm, ja som si este obvod nemerala, ale odmeram sa teraz v stredu budem mat 3 tyzdne, tak vtedy aby som si to zapamatala :-) ...hmm, moja ja od pasa dolu katastrofa...aj ked schudnem vzdy som bola taka hruska, teraz sa to aspon trosku vyrovnava ze mam konecne kozicky :P ...ja mam najproblematickejsiu vnutornu strau stehien, ono nohy schudut to chce velmi velkku disciplinu a pri dnesnom uponahlanom zivotnom style to je umenie...ja priberam aj zo stresov :-(

Nela7

boze blbne mi PC skoro kazdy prispevok mi tu supne 2-3x :-(( mrzi ma to...nejde to nejako vymazat?, nech tu nezamorujem tymi istymi prispevkami cele forum??!

Nela7

a inak baby vy co ste cerstvo po opke dam vam velmi dobru radu...pite hodne kamilkoveho caju!!!!!!!...neviem ci to tu niekto spomial uz alebo nie, ale mne ho frajer naordinoval a prve dni po opke som pila len ten, ono ked si tak zoberiete, tak nase babky a prababky liecili vsetko bylinkami a pomahalo to...odvar či čaj z rumančeka pôsobí proti zápalovým chorobám, znižuje bolesť, hojí rany a bráni tvorbe jaziev,hodne sa využíva i v kozmetickom priemysle...takze urcito tym nic nepokazite prave naopak...a ja ked so prisla po tyzdni na kontrolu a par stehov mi vyberal, povedal mi ze po tyzdni este nevidel tak pekne zahojene jazvy, som bola inak pysna...to som ani neratala vzhladom na tu bolest prve dni...a inak mna bolel len strasne chrbat a prsia boli take ubolene, tlak strasny, ale ked si tak spomeniem ja som to rezane ani vobec necitila, ani ma to nebolelo a ani nestipalo...myslim ze mi naozaj dost pomohol ten rumancek...

Nela7

a inak baby vy co ste cerstvo po opke dam vam velmi dobru radu...pite hodne kamilkoveho caju!!!!!!!...neviem ci to tu niekto spomial uz alebo nie, ale mne ho frajer naordinoval a prve dni po opke som pila len ten, ono ked si tak zoberiete, tak nase babky a prababky liecili vsetko bylinkami a pomahalo to...odvar či čaj z rumančeka pôsobí proti zápalovým chorobám, znižuje bolesť, hojí rany a bráni tvorbe jaziev,hodne sa využíva i v kozmetickom priemysle...takze urcito tym nic nepokazite prave naopak...a ja ked so prisla po tyzdni na kontrolu a par stehov mi vyberal, povedal mi ze po tyzdni este nevidel tak pekne zahojene jazvy, som bola inak pysna...to som ani neratala vzhladom na tu bolest prve dni...a inak mna bolel len strasne chrbat a prsia boli take ubolene, tlak strasny, ale ked si tak spomeniem ja som to rezane ani vobec necitila, ani ma to nebolelo a ani nestipalo...myslim ze mi naozaj dost pomohol ten rumancek...

M.i.r.u.s6

Nela7
ano ano moja 4,2 tak teraz ces mam 91cm ale ak by bolo 93 nem bola by som proti ale tak snad aj nam tak napuchnu:)))
aj ja by som cela zacat behat tak snad sa to podari ja mam tiez problematicku spodnu partiu ale aj lztka ma zlostia ozaj by som nejak na nich potrebvala zamakat ale nem viem ako:(

Nela7

stember

no ja som bola dost odpalena, a ani nevies ako som zavidela tym babam co lepsie znasali bolest ako ja alebo co uz mali nejaky ten tyzden po...ale neboj nic naozaj po 5tich dnoch sa mi inak polepsilo a kazdym dnom to bolo lepsie...ja som hodne spala, a ubehlo to ako voda...mna len take nervy chytali vies ze sa nemozem cela osprchnut, alebo paprce som nemohla ddvihat ani len ucesat sa a na pc ked som pisala ma boleli to bolo take najhorsie pre mna ze take obycajne primitivne veci som nemohla alebo ked aj hej tak so strasnym usilim...a fakt som si neveela predstavit ze ako budem fungovat o tyzden o dva...ale fakt sa nemas coho bat, len sa teraz nepresiluj a ono to pojde uz rychlo! :D

Nela7

M.i.r.u.s6

4,2??akoze podla foto by som nepovedala ja som tipovala minimalne 5cm ale fakt, myslim pri porovnani s mojimi...hmm, ja som moc na diety neni a vzdy vahu zachranujem pravidelne behanim a plavanie do toho, a to idu kila krasne dolu...ale ja som fakt makac ked ma to chyti 5-6x do tyzdna beh hodka minimalne a 2-3x plavam tak 1,5 km niekedy 2 km ale to len tak ze prsia ja som neni plavec...a teraz neviem co si mam pocat :-( ...vcera som uz videla baby na kolieskacoch, ach kurna ja si este pockam na take asi :/

Nela7

mamita

tak to je super, jasne bez podprdy by som sa aj ja bala, budem ju nosit na behanie urcite uz nastalo, nech mi prska vydrzia pekne dlho!... a to ste si cez neho objednali alebo niekde inde??...ja mam 2 podprdy od nich a ta ciera co je na suche zipsy, tak vraj ta je potom na a behanie...ale co tu kocky pisali tak tusim ze v Triumfe si kupovali nejaku na najvyssiu zataz ci ako to bolo, uz si nepamatam to som mala este pred opkou...

Nela7

mamita

tak to je super, jasne bez podprdy by som sa aj ja bala, budem ju nosit na behanie urcite uz nastalo, nech mi prska vydrzia pekne dlho!... a to ste si cez neho objednali alebo niekde inde??...ja mam 2 podprdy od nich a ta ciera co je na suche zipsy, tak vraj ta je potom na a behanie...ale co tu kocky pisali tak tusim ze v Triumfe si kupovali nejaku na najvyssiu zataz ci ako to bolo, uz si nepamatam to som mala este pred opkou...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk