Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Klara154

lenusa00 ono je to dost individualne, zrejme si mala stastie :) ja som bola rada ze vobec na tretikrat som nasla kliniku ktora by sa mi pozdavala. Inak by som to asi prestala riesit, lebo mi to zaberalo dost casu hladat zhanat a jedno s druhym :)

lenusa00

baby, pisete ze je lepsie zajst na konzultacie k viacerym a tak, ale ja napriklad mam za sebou prvu a mam pocit, ze aj poslednu konzultaciu. Myslela som, ze ma bude cakat dlha put po konzultaciach a poodbne, ale asi som mala stastie. Pretoze som narazila na velmi milu pani doktorku, ktora mi vysvetlila vsetko, dokonca odporucila najvhodnejsie riesenia :) takze u mna konecne rozhodnute

Romanka25

Skúsim sa asi aj na klinikách popýtať. Z tohto mám obavy. Že prídem na konzultáciu, že bude chcieť lekár nech mu poviem čo chcem a tým to bude vybavené. Ale ja sama neviem odhadnúť čo by bolo najlepšie presne ako píšeš. Ja by som potrebovala niekoho, kto už vie ako na kom aké prsia dobre vyzerajú a jedno s druhým. Aký lekár tebe robil prsia?
Áno na túto. Ty si u nich tiež bola? To je super, že Ti poradil a odporučil. Vieš čo pozerala som, ale neviem zatiaľ nie som nejako naklonená pre žiadnu. Rozmýšľam, že by som zašla skúsil do KE aspoň na konzultáciu a uvidím čo ďalej.

betuskamuska

si sa pýtala na prístup v Centre plastickej a estetickej chirurgie? tam sa všetci snažia vyjsť Ti čo najviac v ústrety a pomôcť najviac ako vedia. Ja som nevedela o silikónoch pomaly nič a keďže som sa pýtala a lekár nemal problém mi vysvetliť všetko, tak už mám oveľa väčší rozhľad aj v tomto smere :) už si nejaké kliniky aj pozerala?

Veju13

susi30 napis mi na mail yemmi@azet.sk. Si zlata, ja som dopadla dobre. Vsetko ako ma byt. Ten spodok ma prestal boliet, vraj to bol pravdepdoobne nerv nejaky pricviknuty. Uz ma boli len zvrchu jedno prso trosku pri urcitom pohybe ale je to velmi slabucka bolest a vraj to je normalne.Poriadne mi ich pochytal, postlacal a vraj su krasne makke. Vysetrenie absolutne nebolelo samozrejme :). Takze baby, z vlastnej skusenosti odporucam pana primara Daniela Mladeka, Avelane clinic v Nitre. Super pristup, este aj pani upratovacka bola skvela. Drzim Vam vsetkym palce co vas to este len caka.

Klara154

Presne to je to, co som ti pisala aj predtym. Klinik je velmi vela. Musis si vyber zuzit co najviac a potom podstupit konzultacie. Ja som bola u troch lekarov a tych prvych dvoch som zavrhla hned. Kedze mi nevedeli povedat co by mne sedelo, co by mi odporucalo. Je jasne, ze zena ked ide si dat urobit prsia tak caka aj nejaku odbornu pomoc a radu :) a potom do tretice som sa dostala na tuto kliniku a vsetko fajn. Ano, ano, som spokojna. Staroslivost bola na urovni a hlavne som sa necitila, ze by som tam bola niekomu na obtiaz ako pri niektorych inych klinikach.

Romanka25

cicush - tie dávajú na každej klinike?
Klara154 - presne takým smerom by som sa chcela ubrať. Zistiť si či mi bude vedieť lekár poradiť. Lebo ja vôbec nemám tušenia o tom, že aké veľké prsia, aký typ ani nič podobné. A bola si spokojná aj s prístupom kliniky?
mala_sovicka - tvojho si dlho hľadala, čo je to dlho? :) sa mám pripraviť na to, že tento rok ich ešte mať nebudem a budem hľadať a vyberať? :P

susi30

susi30 baby, viete mi dat niektorá na vás kontakt, bola som na opke, ale nastali komplikácie, potrebujem sa vykecat, poradit, popísat, alebo ja ani neviem čo, ale idem sa zblázniť

mala_sovicka

Ono Romanka25 treba si uvedomit, ze kazdej zene vyhovuje nieco ine. Najlepsia kombinacia je ak je lekar skvely odbornik a pritom ma ludsky pristup. Len kym najdes takeho lekara tak to chce nejaky cas. Ja som toho mojho tiez nenasla zo dna na den :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk