Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monci666

dnes je 2 den po operacii uz ca citim lepsie stale sa rýchlo unavím poobede si musim pospinkat ale citim ze bolesti su mensie a verim ze to pojde dalej len k lepsiemu , jedine co ma boli chbat s tej polohy na spanie na ktoru som nezvyknuta, ruky hore nedam (svalovka brutalna) takze si pockam kym si zmyjem vlasy :D do 2.5 mam cas ked pojdem na prvu kontrolu hehe .. tak papa aj vy napiste co nove pocity a pod nech sa necitim sama tu ...posielam vam fotku

Monci666

caute baby prezila som :D po narkoze som sa prebudila vracala som ako ked sa prebudite a mate najvacsiu opicu na svete ....cele zle unavena bolesti au au ..ale sestricky top aj cely kolektiv .... postarali sa o mna ....druhy den bolesti neviem sa posadit s lahu do sedu bolí... ale da to prezit ......uz sa liecim doma dufam ze sa to bude zlepsovat

Monci666

no zeny idem na to :P dnes o 11 hod.....545ml , prva narkoza v zivote ja to dam :D aj ked som nespala vela, stavy ako pred maturitou haha potom pisem pocity :D drzte palce papa

IvankaUS

Ahojte baby... mna caka operacia na dalsi piatok...vcera som bola na merani a dostanem 470cc implose..nizky profil okruhle pod sval a rez pod prsiami..moje prsia mam Bcka...mate niekto take? nieje to prilis vela na prvykrat?lebo o citam tak vacsinou mensie sa davaju..operovat ma budu v USA-bol tu niekto na operacii?a este jedna otazka...neurobia sa mi strie?

3adka7

ahoj monci, drzim palce....ked budes trochu vladat, daj vediet ako sa citis....ja idem 14.maja k cervenovi na operaciu...aj sa tesim aj sa uz bojim.....ale straaasne sa tesim na vysledny produkt :-D . A on je odbornik, tak sa snad nemame coho bat....

Monci666

Baby ja mam zajtra operaciu drzte mi palce ...uz to chcem mat za sebou a tesit sa z vysledku idem do BB operuje ma cerven

NatalkaBS

tu radost si viem predstavit, niet nad to ked clovek prekona svoj strach a obavy. Potom ten vytuzeny vysledok to je pocit nadovsetko. Na kedy mas nahlaseny zakrok?

Klara154

Cize obe sme tam nasli presne to co sme chceli a cakali :) Je to fajn, ked vsetko vyjde presne tak ako si predstavujes, ze? A o prsiach to plati dvojnasobne ;)

Romanka25

Ano, tam som bola. Tak to som rada. Velku radost mam z toho, ze som sa na to dala. To je to podstatne, aby pristup sestriciek a lekarov bol ludsky a odborny.. Na tom mne zalezi. Pretoze ak lekar jedna s pacientom arogantne tak to naozaj nikam nevedie, ale bola som rada, ze tu som sa dockala dobreho pristupu.

sempiternal

ahojte dievčatá :)
kedy ste začali po operácii začať znovu behávať? ja už som 6 týždňov po, už by som sa na to aj cítila ale bojím sa aby sa niečo neskomplikovalo..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk