Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

yorka

malapehana samozrejme ze prsia sa robia v celkovej anestezii a je to podla mna aj ovela lepsie ako len v lokalnej. Preco takato otazka? co mas z toho obavy?

malapehana

Pekný dník žienky. Mám pár otázok ktoré má trápia a kvôli tomu že neviem na ne odpovede, tak sa neviem donútiť ísť čo i len na konzultáciu ohľadom pŕs :/ tento zákrok sa musí robiť v celkovej anestézii?

cicilka

Romanka25 dnes som si na teba spomenula, ze tozvie ako sa drzis a ako sa ti dari. Verim ze vsetko dopadlo dobre a uz oddychujes :)

Romanka25

ja som rada :) cim skor budem mat krasne prsia tym lepsie.. Neverila som tomu, ze kazdym dnom sa budem viac tesit a stresovat, ale je to tak. Zajtra ma to caka a dnes uz chodim ako lev v klietke, co som plna ocakavani. Stastna125 ved nevadi, ked prvy den sa sem nedostanem ale o par dni urcite ano, tak potom dam vediet ako mi je :)

stastna125

Romanka ja uz som po tri mesiace ak dobre pocitam :) prvy den si myslim ze ani ta nenapadne sem pisat, lebo budes rada ze mozes oddychovat. Pre mna boli tie dni po zakroku taka dovolenka, kedze som mohla len oddychvat a nic nerobit :)

mala_sovicka

Romanka môžeš byť rada, že si dostala takýto termín v Centre plastickej a estetickej chirurgie, že nebudeš musieť dlhšie čakať. Pretože to čakanie je najhoršie. Každým dňom sa nebudeš vedieť dočkať, tým som si istá ;)

Romanka25

Cicilka jasne, ze sa ozvem ked budem po aj ked neviem ci este v ten den ale uvidim podla toho ako sa budem citit ale urcite napisem :) NatalkaBS buduci tyzden idem na to. Na moj vkus je to pomerne skoro, ale som za to vdacna :)

3adka7

ahojte, neviete niekto o lacnom ubytovani v banskej bystrici, niekde blizko kliniky AESTHETICA? dakujem vopred za radu....

danieladada

ahojte. ja som bola dnes na konzultacii. rada by som do toho isla, ale straaaasne sa bojim. bojim sa narkozy a hlavne bolestiach po. zenicky drahe, ako dlho boli tie bolesti uplne ze najhorsie? vdaka

cicilka

Romanka25 potom ked budes po zakroku, tak by bolo fajn aby si sa ozvala, rada by som vedela ako sa citis a ci je vsetko ok :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.