Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Nela7
ano je to asi tym ze pristroj dychal za nas a sme take postlacane ale ja som aj pri cisarskych mala nieco s narkoyou ale povie ti niekto nieco ked je po tom a vsetko ok?,
a to aj sestricka aj dok prisli a stale dychame dychame ak to neslo stroj pipol ale dychame to je hlavne:))

pipaaa

mirus

330ml anatomicke, mentory stredny profil, no uvidime, uz sa aj tesim celkom, doteraz som to nejako neprezivala :D

nela

ja som cely vikend zhanala pyzamo na gombiky, po centrach som behala ako taka koza :D a nikde nic, a ked bolo tak drahe, a to mozem okaslat take drahe pyzamo, nakoniec som kupila v hypermarkete za 8e taku koselu siroku a mam pokoj :)

Nela7

M.i.r.u.s6

:-)) to fakt?ja som si myslela ze som uz prepnnuta z toho stresu bola :-))...som to ani nikomu nehovorila este, dokonca ani drahemu...asi sa ho to v stredu normalne spytam :D kto vie ci mi odpovie pravdu ak to tak naozaj bolo...

M.i.r.u.s6

pipaa
dik moja tak vidis a ja mam 4,2 aku znacku to mas mat?? tak a vidis este aj vacsie ako ja ich mozes mat daj este raz ake ich mas mat

Nela7

pipaaa

no ty si fakt drobucka, je to tazko, baby z fora by ti radili chod do vacsich, ja azse viem o com pises, tiez som chcela take prirodzene ku mojej postave a myslim ze sa trafili :-)) ...a presne ako pises tiez som si povedala ze po deckach asi stejne budem musiet ist na reopku tak potom sa uvidim, ak sa mi budu tieto malit, pojdem potom do vacsich mozno...nie mne tie pancuhy nedali...me obviazali nohy nad kolena, a na opke som mala na tom ponozky a pyzamove gate, lebo mne bola od nervou strasna zima, a hore som ani ten vrch na gombiky nepotrebovala lebo som lezala len v tej podprde...

pipaaa

mirus

mas ich uplne idealne :)
vies co, teraz neviem presne, nechcem klamat, ale sa mi zda ze dok. vravel 5,1cm a to dalsie cislo neviem presne :/ po pravde tieto veci som nejako neriesila, verim mu ze vybral dobre, a aj tak tym cislam moc nerozumiem :P

Nela7

pipaaa

dakujem, uz som aj ja pokojnejsia, zdaju sa mi kazdym dnom take krajsie...vtedy neboli moc pekne vytvarovane este ale aj to bolo aj tym uhlom fotenia, lebo v zrkadle sa mi take nezdali...a nemaj stresy aj mne sa snivali hovadiny...inak pocuj ja ked som boal v narkoze sa mi snival uplne zivy sen...ze som akoze na operaci a spim a zrazu zacal pipat ten pristroj ako vo filmoch a ze sa rozpravaju ze mam dychat ze ma stracaju a take hovadiny a potom to zacalo pipat zase normalne a ze uz je to ok a take :D :D :D ...a doteraz rozmyslam ci to bola pravda a pri prebudzani som fakt dako zblbla alebo to bol len sem :D...le mi je to blbe sa opytat na to doktora :D ...fakt ina haluz

M.i.r.u.s6

pipaa
moja ja som mala v pupku v kazyku a ani neviem ci dok vede ze tam mam:) ale ja som nic nedavala dole aj nausnice rsten asi zalezi od dok ale nem dolezite to asi

M.i.r.u.s6

pipaa
dik mne sa akurat moj dok tiez ma rad rirodzenost a ja som tiez cela take do ruky:)aj ked su troska vacsie ale ja som mala mensi zaklad a mozno ty s tvojimi budes mas projekciu ako ja aku mas??