Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

M.i.r.u.s6

no ty svinucha sebecka jedna...ja mam 5,5 cm a ty??...hmm, sakra beh viem ze po 3 mesiaci, ale plavanie som tajne dufala ze skvor...pocuj ja mam 2 a pol tyzdna aked sa nehybem moc vies ako som pribrala!? :( mam ine nervy!

Nela7

no ty svinucha sebecka jedna...ja mam 5,5 cm a ty??...hmm, sakra beh viem ze po 3 mesiaci, ale plavanie som tajne dufala ze skvor...pocuj ja mam 2 a pol tyzdna aked sa nehybem moc vies ako som pribrala!? :( mam ine nervy!

Nela7

mamita

ahojte
mirus ja už chodievam plávať aj cvičiť...doki povedal že bez problémov som 8 týždňov po začínam 9, ...aj kámoška čo je po opke 7 týždnov od červeňa už má všetko dovolené...tak neviem

Majuskaa

Čute baby
Celý čas čo som bola v nemocnici som si vas čítala ale
nešlo mi prihlásiť sa. Už som doma konečne, ale stale mám jednu dren zavedenú a teda poviem vám že to vyberanie drene bola pre mňa najhoršia bolesť... Inak je to pohoda :)

M.i.r.u.s6

Nela7
moja ja mam uy v sobotu 2mes ale co tu baby tak beh a plavanie a take aktivity vraj az po 3mes
ano ano aj ja verim tz co ces ty mas aku projekciu:)) ja oproti tebe mne musia tebe mozu hahahahha:)

Nela7

M.i.r.u.s6

tak to dufam aj ja ze budu o 2 cm vacsie este :D ...ale ked to tak baby maju, hadam aj nase budu tak...hmm, ty si uz po 6 tyzdnoch a nemozes este plavat??nepytala si sa doktora ze odkedy mozes plavat??kurnik ja som si myslela ze tak "nezne" budem moct uz :-((

Nela7

queen

nemaj strachy ono, to prejde, ty si bola celkovo na tom po opke oproti mne velmi dobre, ja som tie prve 3 dni stale pila flector a potom uz len ten ibalgin s polkou paralenu sem tam a pohodicka...mne zase strasne vystrelovalo do pravej paze, aj mi ruka mravcila, a samozrejme vstat z postele bolo za trest...drzim palceky nech ta to cim skvor prejde! :D

Nela7

stember

ahoj nelutuj tes sa! :D ...ja som tiez mala dost velke bolesti ten 2-3 den je dost na prd, ale poviem ti ze ja som mala bolesti tak do 5 dni, potom uz sa to lepsilo a lepsilo...a po tyzdni a pol som soferovala, aj do prace isla, uz som bola vpohode...teraz papaj lieky od bolesti v klude ak sa to neda vydrzat aj kazde 4 hodky a nemysli tolko na to, ono to fakt prejde! :-))...drzim palce

M.i.r.u.s6

Nela7
dk moja ano su fajn a kebz o tie 2cm co babz hovoriea ze este sa zvacsia tak budem max spokojna cela som bzt tiez prirodzena aj ked mam gule:) a ano bola som v sobotu ale ja som som vegetak len sa mocim a nie plavam a aj tak este asi bz som nem mohla:))
a ty ako moja??

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk