Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

M.i.r.u.s6

ahoj ako sa mas??citam ze aj ty si sa dala na kokosovu maniu :-))...ja som uz mam olejcek doma, ten z DMky, co tu baby pisali...inak kukala som tvoje nove foto, musim uznat ze po tych 6 tyzdnoch vyzeraju tvoje prska fakt super...inak ty uz si sa aj bola kupat v bazene??

Nela7

kvet11

dakujem za pochvalu, uz aj ja som pokojnesia, ked naberaju iny tvar, dufam ze budu cim skvor take ako maju byt! :-)

Nela7

queen

ahoj mne moj lekar odporucil od bolesti jednu tabletku ibalginu a ku tomu polku paralenu a zevraj to mozes kazde 4 hodiny...ja som od bolesti jedla toto, iba 2 a 3 den som mala flector ked som mala tie najvacsie bolersti...ako sa inak citis?uz je lepsie ci?

Nela7

lilabmw

je to na zvazenie, to ti verim...velke prsia su krasne ale neviem ci by som len tak po roku isla do reopky...ja som tak uvazovala, ze mozno po deckach, teraz by mi to prislo zbytocne rok po roku 2 opke a potom za par rokov zase...ale tak to teraz uvazujem tak, kto vie co ma este napadne :D ...ze sa bojis ist ku Cabanovi chapem, ked ta operoval Ocenas...ale mozem ti povedat ze keby sa nahodou rozhodnes ist predsa len do Levic, ja som s nim maximalne spokojna a to som tiez chcela ist najskvor len ku Ocenasovi a ked som sa dozvedela ze ma bude operovat iny doktor dost som vahala, ale kedze uz som nemohla kvoli skole cakat, isla som nakoniec ku nemu...fakt mne sa prska velmi pekne hoja, aj suprovy pristup ma...ak sa mi pekne vytvaruju, co vyzera ze ano, lebo uz majuohodne krajsi tvar ako na zaciatku, tak neni o com...keby idem znovu asi idem tiez k nemu...

Nela7

angie77

nie nie lioton gel som veru neskusala, tebe to odporucil lekar ci?!...hmm, vyskusam ho teda, ale pocuj nemozem si ublizit, ked budem prsia masirovat ked mam este par stehov nevybratych??...tebe zmekli prsia uz po 5 tyzdnoch, to je super, som myslela ze to tak po 2 mesiacoch cca...

Nela7

angie77...zoe23...queen

kokosacky moje dakujem vam za rady! :-)) ...kokosovy olej uz mam domka, vcera vecer som sa nim pre istotu napatlala cela :D ...ste mi mali co odporucit, ja som na kokosovu vonu zatazena, teraz budem isto na nom zavisla :D

kvet11

Nela7

Ďakujem za pochvalu ....

Ako myslíš že vypuknuté? Že sú plnšie s hora,či?

Tvoje sa tiež pekne usádzajú na poslednej foto sú už zas úplne iné budeš vidieť každý týždeň sa ti budu meniť :))

Baby všetky máte krásne prska

Matilda
tvoje obdivujem najviac presne také by som si predstavovala sama na sebe máš ich krásne závidím ale samozrejme že len v dobrom :)) Ak by som možno raz išla na reopku budem ťa mať ako vzor :)))

zoe23

So.nickaa ahoj,

tebe tuším nikto neodpísal, s velkostou ti radit velmi nejdem, lebo mna opka tiez este len čaka (inak tiez u Mladeka) ale ked povies doktorovi kolkatky prsia by si cca chcela, tak ti povie ml. Ale tie čo si chcela sa ti podla mna určite zmestia.
A ty sa ešte len ideš objednat na konzultačku,hej?
Projekcia udava v podstate ako velmi budeš mat vystupene prsia od hrudnika dopredu.(snad si pochopila :) alebo inač hrubka implošu v jeho najvyššom bode
Tak daj vedet kedy maš konzultačku :)

question

sandrine 7, naaadherna postava, tie prsia akoby boli tvoje, super velkost..

ewel a amuletka, aj ja som zocharka,ale ja byvam priamo v meste...

a tiez dakujem za info o kokosovom oleji, zajtra uz aj idem nakupit...

Sandrine7

angie77
stara ako na co, ale na sutaze urcite :-)) mam 28

strangeemily

dakujem pekne :-)

olivka21

to som si objednala cez ginatricot.com

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk