Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

sandrine 7, naaadherna postava, tie prsia akoby boli tvoje, super velkost..

ewel a amuletka, aj ja som zocharka,ale ja byvam priamo v meste...

a tiez dakujem za info o kokosovom oleji, zajtra uz aj idem nakupit...

Sandrine7

angie77
stara ako na co, ale na sutaze urcite :-)) mam 28

strangeemily

dakujem pekne :-)

olivka21

to som si objednala cez ginatricot.com

amuletka

ewel007 este som sa nerozhodla presne ku komu :) Len tu baby pisali ze aj Siska robi pekne a trochu lacnejsie ako Mladek...tak uvidim kto co ponukne, no zas na zaklade ceny sa nebudem rozhodovat..lebo to mame na dlho..tak zas ked uz som nasetrila tolko.. No mozno byvame kusok od seba ani nevieme :D

amuletka

ewel007 nerada by som tu pisala nazov dediny a pod. :) vies, cert nikdy nespi a o tomto mojom kroku ktory chcem urobit vie iba manzel a moja mama. Tak aby sa to zatial nedostalo do usi ostatným lebo to by bolo komentárov..
Ale bývam v dedine, cca 10-13km od TO. :) A tu velkost - nemam ani tušenie. Ja uvidím, čo mi navrhne, no nejaké extra velke nechcem, no zas do malych urcite nepojdem. Pozerala som tvoje, tak tie prve co mas by som brala mozno trosku vacsie :) Tie najnovsie mas krasne, no pre mna je to uz vela asi..:)

ewel007

amuletka

Ja byvam tiez par km k to,mozem sa spytat byvas na dedine? Ja som bola tiez u Mladeka,aku by si chcela finalnu velkost? Mne navrhol 450ml ja som trosku zatlacila,ci sa neda 500ml premeral znovu a zmestilo sa :-))
Zalezi aj aky mad zaklad..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk