Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Iveta84
Celkom fajn, pravý cicik ma hneva, trochu pobolieva, stipe, ale dá sa to... Včera som ani tabletky nemala. :-)

queen

Nela7
Ďakujem, je to uz lepšie, včera som uz nemala nic od bolesti a pred tým mi tiež stačil 1 Flector na den, čo si myslím že je celkom fajn. Ty ešte cítis bolesť pri vstavani ? Pravý cicik má boli, stipe ale nie v kuse a zda sa že bude aj opuchnuty :-(

stember

Ewel007
Dik za info...najhorsie je to spanie...hrozne boli chrbat...myslis ze po tyzdni to uz bude bez bolesti??? Kazde 4 hodiny davam tabletky ale ten tlak je hrozny....fakt som necakala taku bolest...

ewel007

Stember

Ten treti den je asi najhorsi,davaj nieco proti bolesti,a za par dni to bude ok,kazdym dnom je to lepsie a lepsie,drzim palce a gratulujem k prskam :-)

stember

Ahojte kocky
Kolko trvaju bolesti po opke??? Mna operovali teraz v sobotu a idem zomriet od bolesti....normalne lutujem ze do coho som isla...

Nela7

M.i.r.u.s6

ahoj ako sa mas??citam ze aj ty si sa dala na kokosovu maniu :-))...ja som uz mam olejcek doma, ten z DMky, co tu baby pisali...inak kukala som tvoje nove foto, musim uznat ze po tych 6 tyzdnoch vyzeraju tvoje prska fakt super...inak ty uz si sa aj bola kupat v bazene??

Nela7

kvet11

dakujem za pochvalu, uz aj ja som pokojnesia, ked naberaju iny tvar, dufam ze budu cim skvor take ako maju byt! :-)

Nela7

queen

ahoj mne moj lekar odporucil od bolesti jednu tabletku ibalginu a ku tomu polku paralenu a zevraj to mozes kazde 4 hodiny...ja som od bolesti jedla toto, iba 2 a 3 den som mala flector ked som mala tie najvacsie bolersti...ako sa inak citis?uz je lepsie ci?

Nela7

lilabmw

je to na zvazenie, to ti verim...velke prsia su krasne ale neviem ci by som len tak po roku isla do reopky...ja som tak uvazovala, ze mozno po deckach, teraz by mi to prislo zbytocne rok po roku 2 opke a potom za par rokov zase...ale tak to teraz uvazujem tak, kto vie co ma este napadne :D ...ze sa bojis ist ku Cabanovi chapem, ked ta operoval Ocenas...ale mozem ti povedat ze keby sa nahodou rozhodnes ist predsa len do Levic, ja som s nim maximalne spokojna a to som tiez chcela ist najskvor len ku Ocenasovi a ked som sa dozvedela ze ma bude operovat iny doktor dost som vahala, ale kedze uz som nemohla kvoli skole cakat, isla som nakoniec ku nemu...fakt mne sa prska velmi pekne hoja, aj suprovy pristup ma...ak sa mi pekne vytvaruju, co vyzera ze ano, lebo uz majuohodne krajsi tvar ako na zaciatku, tak neni o com...keby idem znovu asi idem tiez k nemu...

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk