Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Baby, teraz som poslala svoje fotky do galerie... Moje mini prsia vyzeraju zle :( aj sa hanbim ale teda inak neuvidim ani ostatne... Tak sa pls nesmejte :)))

angie77

M.i.r.u.s6

tak ked si vezmeš že 100ml v DM stojí 3 eurá, tak ked si kúpiš 4 kusy budeš mat 400ml a vyjde ta to 12 eur :) a máš to bez poštovného :)

M.i.r.u.s6

angie77
dikes tam je nejaky 400ml za nejakych 20 tak neviem lebo je tam aj 2+1 nejaka akcia tak neviem ci z dm alebo si objednat::)

angie77

M.i.r.u.s6

fúú teraz neviem presne, ale ked si pozrieš tento obrázok tú sú tie z DM drogerie

www.biokokosovyolej.cz

no ten najmenší stojí okolo 3 eur je 100ml sa mi zdá, ten druhý stojí okolo 7 eur a ten najväčší som u nás v drogerke nevidela tak neviem

M.i.r.u.s6

angie77
ahoj moja chcela by som sa spytat co stoji ten kokosovy olej??a kolko ml ma??dik nasla som njeden na nete tak chcem porovnat dik

lilabmw

Nelka

jasne ze sa bojim sak preto to stale zvazujem raz chcem ist uz aj hned potom si to rozmyslim lebo sa bojim ze urobim chybu.Ked ale uz pojdem tak dam bud 550 alebo 600 lebo teraz mam 400 a ziadne bomby to niesu teda :-)a kam nepojdem uz do LE k Dr. Cabanovi nepoznam jeho pracu a nechcem to riskovat kedze u reopky moze nastat viac komplikacii i ked v LV by som dostala 10% zlavu na lacnejsie implose ES Perthese a este jedny tam boli a na mentory nagory mi slubil 300eur ale ani to ma nejako nepresvedcilo ist tam kebyze tam je Dr. Ocenas tak idem aj zajtra takze preto som sa rozhodla ze ked pojdem do reopky tam asi k DR. Siskovi ma dobru cenu aj skusenosti a tiez robi pekne prska

angie77

matilda

nekupovala si tú tigrovanú v Gate? lebo mám asi takú istú, ale je dost push up a D-cko mi moc nesedí potrebovala by som E ale tú u nás väčšie nemali....ty máš akú:) a kráásne ich máš ved vieš, sa opakujem stále :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk