Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

bibi13

nie je zač, som rada ked niekomu pomôže ako pomáha aj nám doma..len škoda že je dost drahý, keby ho človek chcel použit na to všetko na čo je účinný a pre celú rodinu, potrebovala by som ho na litre :)ale verím že každá rodina si s ním nájde to svoje na čo ho bude používat, lebo mať kokosák vždy po ruke je super , kedže je tak všestranný :)

bibi13

Angie77

Dnes som bezala po precitani tvojho prispevku o kok. Olejido dm a mam ho doma.. myslim, ze ho vyuzijeme dost. Aj co sw tyka radovanok..:-) a hlavne, syn ma candidu, tak dufam, ze to pomoze. Velke dakujem, nemala somvani tusenia..

Sandrine7

angie77

Dakujem :) jaj no, ako vas tu čitam, aj väcsie by som brala, všetky mate take bomby.
po detoch možno este do toho pojdem :)

hmmm, to hej mat tak o par rokov menej a to, co teraz na hrudi....ja som už tiež "stara koza" :D

M.i.r.u.s6

skoricka
dik moja si zlata:) tak to su plavky myslim ze s gatu ano tam som ich kupila a vcera predviedla v aquacity:) akurat na postave treba popracovat a ty ako sa mas??

angie77

nelka

ozaj teba som sa chcela opýtat, neskúšala si používat lioton gel? ak nie tak šup do lekárne a každý deň pekne po okrajoch implantátu jemne masirovat ráno aj večer, kým máš chrastičky tak ale pozor aby sa ti nedostal na jazvičky, akonáhle ti zídu chrastičky z jaziev a budeš ich mat zacelené tak potom môžeš už aj jazvičky s ním masírovať..uvidíš zmäknú ti rýchlejšie aj ten sval rýchlejšie povolí

ja som ho začala používat hned po vybratí stehov každý den ani jeden som nevynechala do doby asi 5 týždnov to už boli mäkké a už nebolo treba :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk