Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

M.i.r.u.s6

4,2??akoze podla foto by som nepovedala ja som tipovala minimalne 5cm ale fakt, myslim pri porovnani s mojimi...hmm, ja som moc na diety neni a vzdy vahu zachranujem pravidelne behanim a plavanie do toho, a to idu kila krasne dolu...ale ja som fakt makac ked ma to chyti 5-6x do tyzdna beh hodka minimalne a 2-3x plavam tak 1,5 km niekedy 2 km ale to len tak ze prsia ja som neni plavec...a teraz neviem co si mam pocat :-( ...vcera som uz videla baby na kolieskacoch, ach kurna ja si este pockam na take asi :/

Nela7

mamita

tak to je super, jasne bez podprdy by som sa aj ja bala, budem ju nosit na behanie urcite uz nastalo, nech mi prska vydrzia pekne dlho!... a to ste si cez neho objednali alebo niekde inde??...ja mam 2 podprdy od nich a ta ciera co je na suche zipsy, tak vraj ta je potom na a behanie...ale co tu kocky pisali tak tusim ze v Triumfe si kupovali nejaku na najvyssiu zataz ci ako to bolo, uz si nepamatam to som mala este pred opkou...

Nela7

mamita

tak to je super, jasne bez podprdy by som sa aj ja bala, budem ju nosit na behanie urcite uz nastalo, nech mi prska vydrzia pekne dlho!... a to ste si cez neho objednali alebo niekde inde??...ja mam 2 podprdy od nich a ta ciera co je na suche zipsy, tak vraj ta je potom na a behanie...ale co tu kocky pisali tak tusim ze v Triumfe si kupovali nejaku na najvyssiu zataz ci ako to bolo, uz si nepamatam to som mala este pred opkou...

zoe23

So.nickaa

v pohode, stači aj zoe ked napises, ja budem vedet ze to patri mne :)
A na vsetko ti odpoviem poobede, lebo teraz júj, nič nestiham :D ale vieš čo? bud rada ze mas maj, možno schytaš ešte aj zlavu z opky, bližsie napisem potooom

stember

Nela7 a Sandrine 7

Baby diky za povzbudenie....ani neviete ako vam zavidim ze uz mate nejaky tyzden za sebou...
Nely teba si pamatam ake si mala tiez nervy po opke...a teraz to viem aj pochopit preco....
Idem si asi zapalit nech sa trochu odreagujem...dufam ze ma nevykoti z tej cigy....
A idem sa nadopovat liekmi a musim vydrzat....

mamita

kočky
mi hovorte....ja som prestala ešte aj fajčiť ..tak to je krásne vidno....mám super kozy a traslavý zadok a stehná...musí to ísť dole!!!...:o)

M.i.r.u.s6

Nela7
ale nie nie to som len tak ved vies vesela kopa som tak ano ja viem ze ty mas 5,5 ale ja mam len 4,2 takze mi dopraj aj ja som pribrala a zlenivela

mamita

nela
...áno môžem ale objednali sme si s podprdy na beh lebo sa bez nich bojíme...aj ked doki povedal že môžme..:o)

Nela7

Majuskaa

gratulujem ku novym prskam a prajem skore uzdravenie a dovtedy co najmensiu bolest!...ja som nastastie dreny nemala tak si neviem predstavit tu bolest, ale neboj o chvilu budes fit! :D