Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bobcatko173

yanka8

ahoj :) a ten stahovaci pas je naco? ja som ho od Dr. nedostala :/ no ja mam lave este podlepene tak sa na tie podpr.ryhy neviem pozriet a porovnat to..chce to asi cas, musim verit Dr. ten tvrdi, ze ich sumerne..mna zas najnovsie trapi bolest laveho, neviem preco po mesiaci ma tak boli.. ty este citis nejaku bolest ci uz vobec?

Alenasis

mulatka,
ja som mala presne toto isté, stále pokašlievanie a prišli mi na to, že mám alergiu na pele a trávy. Teraz beriem každý deň tabletku na alergiu a nič mi nie je.

henka88

mulatka
ahoj, a skúšala si domáci recept z cibule? :D Ja som mala po opke strašné hlieny a nemohla som kašľať, lebo ma to bolelo a nič mi nepomohlo z kvapiek, tak som pila tri razy za deň vývar z cibule - uvarila som nakrájanú cibuľu, nechala 5-10 minút lúhovať. A po 2 dňoch pokoj. :)

mulatka

yanka8-jj no utieklo len ma trapi kasel uz ho mam dva mesiace a neviem co s nim len ma stale drazdi na kaslanie uz som mala aj sirup aj pastilky aj kvapky mam a nič a chora som neni :(

yanka8

Bobcatko173
dnes je to 6 tyzdnov od OP a este stale mam akoby opuch hore na lavom prsku. Bradavky su v rovine len tvar prska je trosku iny kvoli tomu opuchu. Vcera som aj volala s dr a aj som mu posielala fotky a kazal mi dat ruky hore a pozriet ci je pordprsna ryha v jednej rovine, ze ak je tak je to v poriadku. Dohodli sme sa, ze si budem este davat na noc a aj ked budem doma stahovaci pas a tlacit na opuch. Ked si ho rano dam dole tak su krasne rovnake ale po chvilke sa ten opuch vrati.
Musime im dat len cas.

Jankakajka
to je paradicka ze sa ti uz tak pekne urovnali :-). Dufam ze si to budem moct aj ja povedat o nejake 2-3 tyzdne

Mulatka
uz len tyzden? Toto ale rychlo ubehlo, hlavne ze vysledky su v poriadku :-)

henulka33

bobcatko173

super, teším sa s tebou :) čo sa týka podprdy, škoda no, určite by bolo lepšie keby ti to povedal...ja ich nosím na striedačku, lebo po 3 dnoch ma už každá omína..už sa teším ked budem mocť byť bez :)
alebo ked si konečne kupim nejakú peknú normálnu

mulatka

pekny dnik babenky tak uz vysledky mam ok uz len do utorku cakat len ten kašel mi neako neustupuje dufam ze to prejde :)

bobcatko173

henulka33

ano ano konecne su prec! :) vcera mi dal prec aj z laveho, dost ma to uz bolelo, ved ked si vezmem tak po 25dnoch mi ho daval prec.. tesim sa, ze uz len 2apol tyzdna! :) strasne rychlo to ubehlo,ze? lebo v tejto pooperacnej sa fungovat vobec neda, inak druhu podprdu som ja nedostala, vcera sme sa akurat o tom bavili, ze je skoda, ze mi to na konzultaciach nepovedal, ze aj taka moznost tu je..co uz, prezijem :)

Sandritta

Miska_06

Mozes byt naozaj spokojna, urobil Ti ich krasne!
Ja som podprdy s kosticou zacala nosit asi az tak po 2 mesiacoch, mne to strasne vadilo. Odporucam pozriet si siklienka.sk, tu som si kupila pooperacnu podprdu elasticku stahovaciu bez kostic, skafander ma uz cez den strasne tlacil, nemohla som ho mat takze cez den som si davala druhu podprdu. Inak zevraj uz po 2 tyzdnoch nemusi byt taka strasne stahovacia, niektorym babam daju domov hned dve podprdy. Pozri si to, oplati sa kupit, teraz ju nosim na cvicenie ako sportovu.

henulka33,

Pod sval ci ciastocne pod sval je to iste. Doktori hovoria ze pod sval no v praxi to znamena cistocne, teda vrchna cast implosu je pod svalom a zospodu kryje implos zlaza. Ide o to, ze taky velky sval nema ziadna aby zakryl cely implantam, resp. by ten implos musel byt ovela mensi aby tam vosiel cely.

henulka33

Miska_06

ahoj, ak sa možem opýtať, čo to znamená čiastočne pod sval, videla som to ako koment na tvojich fotkách :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk