Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

..ale pozor babule, píšeme o čistom BIO panenskom kokosovom oleji ktorý je lisovaný za studena..nieže si kúpite iný..nie všetky sa jedia :))) čistý bio kokosový olej je tuhý, vyzerá ako stuhnuty tuk, nie je ako olej tekutý, do tekutého stavu sa dostane až ked si ho naberiete do palcov, potom sa rozleje ...jasan? :) ja používam ten z DM ale sú aj iné , len musíte pozerat BIO panenský lisovaný za studena, to je dôležité

angie77

nelka

veru má velmi široké využitie a to som tam milion veci zabudla napísat, ako napríklad my doma používame kokosák po umytí zubov miesto tých ústnych vôd, tým že je silne antibakteriálny ničí škodlivé baktérie a predchádza zubnému kazu, pri pravidelnom používaný kedy si ho palcom vtierate na zuby aspon dve min, dokonca prirodzene biely zuby..a super chutí takže máte po umytí úžasnú chut v ústach :)) ja ho používam hlavne pred spaním

TÁTO RADA je NAD 18 ROKOV !!!! :))
..dokonca ho môžete baby používat miesto lubrigačného gélu, ktoré to používate...ja síce nie, ale tým že je čisto bio je omnoho lepší..navyše ak máte problémy so zápalmi tam odspodu tak pri viacerých určite pomôže :)))) no nejdem už zachádzat tak dopodrobna :)))

syner

angie77

ako otvaram usta :) zajtra bežim kupiť... ďakujem

Nela7

Som bola zvedavá na teba ako si sa poliečila. Tie tvoje prvé dojmi (ako si tu nadavala od bolesti) ma trosku zaskočili.Ale vidím, že si už celkom fit.

all:
keď vás čítam uprimne každej jednej závidím. Ja budem čakať asi ešte rok. Kedže u pána doktora Červeňa mám konz. až koniec juna :/ takže este toto leto budem trpieť bez vystrihu...

andrea1996

Ahojte, prosím vas ako sa dostanem do gelérii rada by som si pozrela vaše fotky. Ja som objednaná koncom apríla na konzultačku k dr. červeňovi.

smejo251

Jahodka1584
Dakujem.tie tvoje su velmi pekne ozaj.chcela by som podobny vysledok len mensie.tolko co mas ty by na mna bolo asi moc som strasne velmi utla hore.prajem pekny den

Nela7

lilabmw

juj take krasne pska mas teraz, nebojis sa ist znovu??a do kolko ml cca by si chcela ist??...dufam ze mne sa moje male nebudu zdat, chcela by som ist na reopku az po deckach, teraz asi uz nie...ale kto vie co ma este napadne :D ...tak drzim palce, pojdes znovu do Levic??

zoe23

Iveta84

:) a ved mentory nemaju roznu kohezivitu? mozno si zrovna drzala tu tuhšiu kohezivitu...

Inak aj na mna posobil Trska super na konzultacke, a ja by som k nemu kludne šla, naposledy sa tu písalo toto
www.zdravie.sk
(keby sa to medzičasom poposuvalo tak to bola cca str.51 a mozes citat odo mna v case 12.3.2012 22:21)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk