Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

amuletka

kosta123 cca 20km smer Topoľčany :) A ty?
Kedy ides na konz k siskovi? a ked si tam volala ako dlho trvalo pokial ti dali termin na konzultacku?

strangeemily

Sandrine7
to je postava!! a samozrejme chvalim aj prsicka:)

cicimici

ako zijes??? som ti aj mail pisala ohladom toho ako zvladas pracu a nic...dufam ze sa mas ok a ze prsicka posluchaju:)

kosta123

queen
Super info o kokosovom oleji,čo to stojí? musím si to kúpiť. Malá teraz mala afty v ústach,dosť ju to bolelo,tak by sa mi to šiklo a veru aj mne stále mám nejaký zápal dole.Fakt dík za info :)

so.nickaa

Ahojte baby,
ja idem zajtra volat ohladom konzultacie k Mladekovi, dala som fotky do galerky, podla vas kolko ml mam pytat? ja by som chcela 350-400 ale neviem..a co spominate tu projekciu to co je?

kosta123

amuletka
Odkial si?? ja sa tiež chystám s kamoškou k SISKOVI do Pieštan a ešte mám aj konzultačku k Dr.Mládekovi.