Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Nela

To uplne chapem,mas viac dovodov preco si isla do mensich implosou,a taktiez aj prirodzene prsia ze waw pretoze niekedy potom chlapi rozmyslaju su to silikace alebo od prirody :-))) na druhj strane,tie moje nie su ziadne bombi fakt :-) take stvorky,a tiez som mala pred tym A,a ja som praveze vyslovene chcela velke prska,mozno by som aj isla do vacsich :-)) ale ja som teraz maximalne spokojna,cakam aby sa usadili a bolo vsetko v poriadku.
Neviem moja,je to asi individualne,ked sval povoli,mne sa zda ze nieco po tretom mesiaci sa mi pri tych 500kach uvolnili a po piatom mesiaci sa mi zdalo,ze uz sa nemenili.

angie77

...inak na jazvy, škoda že som to nevedela ja skôr, je najlepšie zmiešať kokosový olej, s práškovým cukrom a to v pomere 1:1, čiže lyžica kokosového oleja a lyžica práškového jemného(preosiateho) cukru..a dávat si to na jazvy hned ako vám zlezie chrastička...je to silne hojivá kombinácia, pre rýchle hojenie jaziev

angie77

babule

ja som rozmýšlala nad tým, ako písala queen,že nakoniec nemala prasknutý implantát, že sono sa vlastne nepotvrdilo...

..a teraz si predstavte, že máte krásne prsíčka, velkostne aj tvarom a idete na sono a zistia že máte prasknutý implantát...idete z toho dôvodu na výmenu, implantát je zadara v tom prípade asi?, ale opku aj všteko si hradíte...a pri opke sa zistí že neni prasknutý...ako sa toto potom rieši? ty koki asi by ma šlahlo...či? môže sa toto vôbec stat?

angie77

nelka

..ja som ti už písala :))), si sa ma to už pýtala raz, akú mám projekciu..ja mám 5,1 a naozaj neviem čím to je že ja s mojou velkostou 370ml nosím D čkové podprsenky, dokonca také pushupkové by som potrebovala E..obvod mám teraz 94,tolko som mala hned tesne po opke, potom mi odpuchol na 92cm a teraz mám znovu 94cm asi ako sa usadili :))) a základ som nemala skoro žiaden, tak neviem čím to je

angie77

Question a cicimici

nooo ono si treba uvedomit že komunikácia cez net je iná ako komunikácia verbálna,pocity sa tu dajú sice vyjadrit písanou formou, ale nikdy nevidíme ako sa pri tom ten človek tvári a tak potom je možné že si to inak vyložíme, úplne inak ako to bolo myslené...takže neodchádzajte ani jedna ani druhá, pretože toto sa nám stane ešte niekolko krát a to by tu už nikto nebol:) ved hod kameňom kto si bez viny :) mne sa to už tiež podarilo a ani som to tak nemyslela...

Nela7

ewel007

vies co mne sa pacia aj take a aj take...velke silikonove bomby su super...no jeden z mojich dovodov preco chcem mat prirodzene je aj moje okolie, nechcem aby som moc kricala, a druha je to ze mam len 24 rokov, este nemam decka a myslim ze aj tak po detoch si budem musiet menit implose, tak potom mozno pouvazujem nad megami prsiami ako mas aj ty...no kedze som nikdy nemala ziadne prsia neviem si predstavit, mat naraz take velke vies...ono je to pekne ale pri rozhodovani som sa aj bala ze by mi vacsie zavadzali pri sporte, pravidelne behavam a aj plavam...mozno sa mi casom budu tieto moje malit uvidim...zatial ak sa mi usadia a nebudu hore vycnievat, budem rada ze mam co do plaviek a bez podprdy sa necitim ako chlap s dierou :D ...ja som mala dost velke komplexy s mojich mini prs!...inak nevies po akej dobe by sa mi mali uvolnit??trosku sa bojim aby mi fakt padli...

ewel007

Nela

Jasne,no tak nemas preco panikarit,este ich poriadne stlaca a drzi sval,oni sa uvolnia,a budu super,len to chce cas a ked si chcela anatomi tak ten prirodzeny vzhlad urcite dosiahnes,aj ked u niektorich bab vyzeraju aj gulate velmi prirodzene a ako qustion napisala mne sa vyslovene paci silikon look,ale je to vsetko o vkuse ;-)

1cokoladka1

Ahojte, má tu niektorá guľaté 300ml? Opka ma čaká za mesiac a stále rozmýšľam či nebudú malé. Nekojila som, mám Ačko prsia. Budem mať aspoň pekné C? Ďakujem :)

ewel007

Question

Myslim,ze si to asi len naozaj zle napisala a nemyslala si to tak,jednoducho sa ti nepodarilo spravne napisat tak ako si to myslela a urcite to uz aj cicimici chape,ako si to potom vysvetlila:-) ved sme to kocky preto,aby sme si jedna druhej pomahali a povzbudili :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk