Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Question, myslim, ze nie je dovod, aby si opustala toto forum. Vsetko sa vysvetlilo, nemyslela si to zle. Sme dospeli ludia, nie je dovod, aby sme sa aj tak nespravali.

question

cicimici a ostatne baby..

este raz a naposledy, nemala som v umysle ani nahodou niekoho nahnevat, pismena vyzneju niekedy inak ako je to myslene..
tak ako aj teraz napisala nela 7, ze nechcela aby mala okruhle imlose hore ohranicene nechcem to ani ja, toho jedineho sa bojim a bohuzial na tej foto od teba to tak po tych 3 tyzdnoch vyzeralo ,myslim to ze to bolo este ohranice zhora, potom to samozrejme padlo, ale to som uz v tvojom albume nebola.. az vcera opat..
su tu baby ako ewelka si pamatam, ktora chcela okruhlymi implantatmi vyslovene dosiahnut gulaty tvar..
celkovo ma cicamica nadherne prsia, v osobnej komunikacii by tento problem nenastal.. vysvetlila by som to dostatocne jasne.. ja som tu uz viackrat prezentovala ze sa bojim toho horneho ohranicenia ..nic viac a nic menej ..prajem ostatnym babam vela stastia, bolo by mi zbytocne sem uz chodit nakolko ste si o mne spravili nazor aky ste si spravili.. drzim palce ostatnym cakatelkam..

Nela7

ozaj baby co ste po opke, neviete po akom case mozem ist do solarka??samozrejme s prelepenymi jazvamii...uz sa ukazuju pekne dni by som raz do tyzdna na par min. celkom rada skocila, myslite ze mi to moze ublizit??mate s tym nejake skusenosti?

zoe23

Elissa

hej hej, to je týmto fórom :D keby nebolo, tak mi ešte ani nedopína, že idem na nejakú operáciu...ale presne, tiež som rada, že existuje, veľa mi dalo a super, že je každý deň aktívne! Keby zakladateľka vedela aké masové fórum vytvorila, by sa určite potešila :)
A ty si sa už rozhodla ku komu ideš?k Červeňovi? či jak si to nakonec uzavrela?

Nela7

ewel007

no ja som chcela co najprirodzenejsie prsia, preto som zvolila anatomy vies...ale to som este nebola na tomto fore, lebo teraz ked tak kukam aj baby co maju gulate prsia ich maju krasne, ako prirodzene...ja som sa bala ze budem hore take ohranicene tie prsia, som bola v tom ze to gulate tak vystupia...ale mne sa to stalo s anatommy preto som taka trosku znepokojena...ale dufam ze sa usadia a nebudu take vypucene...inak ked tak pozeram galerku samizda ze ked sa babam usadia vyzeraju aj plnsie vsak!??

Nela7

skoricka

ahojky citam ze pouzivas kokosovy olej na prsia, aj ine kocky ho tu pouzivaju ale uz neviem ktore, chcem sa ta len spytat, tym si natieras cele prsia, alebo len jazvy??a co je to dobre?a aky kokosovy olej pouzivas??...ja mam strasne napnutu pokozku a neviem si to nechat tak alebo niecim ich natierat...

Nela7

queen

ahojky ako sa citis po opke??citala som ze si to znasala velmi dobre, tak drzim palce a prajem skore zotavenie! :-))
hey hey ja uz chodim do prace, sal som po cca tyzdni a pol...

ewel007

Nela

Ja mam gulate a mentor implose mi nevyhovovali kvoli rozmerom,preto mam nagor implose,no ja som mala 1 koh,boli iplne makke,mozno sa preto aj sem tam vlnili,ty mas anatomi ked mas koh 3, nechcela si gule? Preto ich mas monentalne take vysie a bradavky dolunizsie,ale oni sa pekne dotvaruju a usadia,kolko si presne po opke??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk