Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

zoja83,ewel007,angie77,smejo123 a matilda1

kocky dakujem vam za podporu..vase slovka ma potesili lebo vase prska su naozaj krasne..a tvoje zojka su na dobrej ceste ;)vazim si to a dakujem

question
ja nechcem vyzniet ako clovek ktory sa uraza a uz v ziadnom pripade nie som nahnevana,len ma to proste zaskociloa poviem ti ze mi potom naozaj bolo kadejako :( lebo z toho dovodu som isla pod noz a asi si myslim ze kazda z nas,aby uz nikto nikdy nemusel povedat ,ze by nechcel take prsia ako mam ja..proste mi to prislo luto..lebo tak ako angie napisala sme tu aby sme si navzajom pomohli a poradili..ja som proste typ cloveka ze ked mi nieco 10 ludi pochvali a 1 mi povie ze to je zle tak si vzdy zoberiem k srdcu viac to zle..a snazim sa s tym nasledne nieco spravit,ale s tymto sa uz bohuzial neda nic..preto mi to zle padlo..kazdopadne dufam ze tvoje prska budu take ako si prajes..

Elissa

matik8, zoe23

ahojte babule, tiez sa pridavam do "klubu snivajucich o opke" :-) Mne sa aj dnes snivalo, a to mam opku v nedohladne zatial. Snivalo sa mi, ze mi doki dal na vyber zo skary velkosti 325 - 600 ml. To sa mi akurat snivat moze hihi

To je zrejme tymto forom, ma na nas neblahy vplyv :-D Ale nie, ja som naozaj vdacna, ze tu mame toto skvele forum, vela som sa tu naucila a som rada, ze som ho nasla este pred opkou :-)

Nela7

kvet11

diky za povzbudenie, ty mas veru krasne prska...neviem preco mam pocit ze tie baby ktore maju gulate implose ako ty, to nemaju hore take vypuknute, ci??

Nela7

question

dakujem za vysvetlenie, ty uz mas vybrate implose??ake si ides davat??aj ty Mentory ked mas tu tabulku ci ine?

Nela7

ewel007

takze mas tiez skusenosti s Mentormi??a preco si si druhe dala Nagor a nie znovu Mentor, ci ti nepasovala projekcia??inak ty mas asi gulate vsak!??...ja tam mam tusim koh. 3 nebudu moc tvrde??

Nela7

angie77

ahoj velmi pekne ti dakujem za tie rozmery, kukam ze projekcia neni fakt zla, len ked clovek spekuluje stale, uz sa tesim ked sa mi usadia...a veru uz vela bab tu ma Nagory a ES ale aj lilabmw ma Mentory a je s nim ivraj spokojna, tak som sa trosku ukludnila, vraj maju aj rovnaku cenu ako Nagor...inak ty mas anatomy, o malo mensie ako ja akukam ze nosis Dckove podprdy, ja co som si pisala tak su mi dobre C podprdy...aku mas ty prosim ta projekciu??len tak pre porovnanie :-))

Nela7

lilabmw

o tej dozivotnej zaruke mi doktor vravel, ja som praveze aj take chcela, nechela som si davat hoc ake lacne implose a potom ich musiet menit...teraz dufam ze som nikoho na fore neurazila!...jednoducho ja som chcela mat prsia uz nastalo, teda resp. do tehotenstva by som bola rada, keby nemusim ist na reopku!!...preto som chcela co najkvalitnejsie, len ta znacka ma zarazila, vzhladom na tom v com som celu dobu bola...ked je cena a kvalita rovnaka, tak ta znacka ma netrapi uz :-) ja som sa len bala si ma na cene nenatiahli, chapes...ale uz je to jedno, samizda ze sa pomalinky ukladaju, do galerky som poslala foto v plavkach, tam vyzera uz ohodne lespie...inak ty mas krasne prska, na to ze su to gulate, su fakt super!...ja len dufam ze mi neostanu hore take moc vypuknute!...ozaj ty si tu tusim pisala ze chces ist na reopku ak sa nemylim!? si to ty ci som si ta pomylila?ak hey preco??chces len vacsie ci??

zoe23

matik8

ja mám opku až zadlho a už sa mi 3x stihlo snívať :D ale vždy blbosti (raz,že som dostala inú značku, inokedy, že mi dal malé imploše,...)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk