Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Ahojte baby

Uz mi asi sibe, ale aj vam sa snivavalo pred opkou o operacii? Mam ju o mesiac a uz 4 den sa mi sniva o operacii a po nej ake mam prsia :D zatial ma ani v jednom sne nejako extra neboleli, snad to tak ostane :D este stale vaham ci cez pazuchu alebo spod prsa, v kazdom sne mi ich doki spravil zo spodu , zeby znamenie?;))) pekny deň a všetkým po operácii z tohto týzdňa skore uzdravenie a čo najmenej bolesti

ewel007

Matilda

Ahoj zlatko,jasne moja som okik ;-) ale uz odpuchli,je to aj vidno aj sa pomalicky usadzaju,musim fakt neaku podprdu kupit cez tyzden :-)
Mozas byt spokojne so svojimi kraskami su superske :-)

queen

Zoe
O 10:00 som uz bola vybavená, dreny vonku, sprava napísaná. Vyberanie drenov bolo nepríjemne, ale nie bolestivé. Keby som chcela ešte aj obed by mi dali a ozaj ten si vyberas tuším z 5tich jedál. Raňajky tiež bohaté, slane, sladké, čo len chceš. :-))

question

cicimici,

v ziadnom pripade som nemala v umysle ta urazit alebo nieco podobne, hned ako som to dopisala som si uvedomila, ze to zle vyznie.. chyba bola ta, ze ja som si ukladala fotky co ma zaujima, lebo podla toho si robim obraz a tvoju foto som mala ulozenu po 3tyzdnoch, kedy tie prsie neboli ulozene tak ako ich mas teraz a ked som pisala svoj nazor, tak som brala foto podla toho.. na poslednych fotkach tie prsia vyzeraju uz uplne inak a ked mne vznikne z toho co mam dostat take ako mas ty, tak budem velmi spokojna.. este raz prepac.. a myslim to skutocne uprimne.. prisaham..este raz prepac ak som ta nahnevala alebo urazila..

zoe23

Queen

Perfiš, ďakujem Ti za odpoveď :)
A prepúšťajú ráno alebo doobeda alebo o koľkej?
A čo tie dreny, bolelo to vyberanie?

Ja budem mať okrúhle Nagor 330-360ml ešte sa uvidí ktoré a možno jedno tak a jedno tak, lebo mám asymetriu :( a vysoký profil ale veľmi sa na to nespolieham...

matilda1

cicimici

a caute babule presne tak mas krasne prska a postavicku ako lusk!a suhlasim s angie ona to tu vzdy tak krasne napise ze niet co dodat k tomu.kazda jedna tu mame krasne prska a mali by sme sa teskat z nich a aj tak su to len fotky v skutocnosti vyzerame este nadhernejsie babule tak si to uzivajme nie kazda ma take stastie ze si moze a da urobit prsa:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk