Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henulka33

Martinaa1

tiež by som sa na tvojom mieste ešte išla opýtať inde...aspoň informačne, ked už nič iné. Mňa tiež robil Paliatka a naozaj si cením že je za prirodzenosť, lebo podla mna to čo ti Ježovitová navrhla je veľa... ale ako vravím, skús inde...aspoň budeš kludnejšia že si počula viac názorov a podla mna sa zhodnu viacerí na tej 375 cca.
Ja som bola u Racza ešte na konzultácii, ale neurobil na mna dojem...aj ten D som si dala urobiť - ale spackali to

bobcatko173

Martinaa1

ved jasne, treba zvazit vsetko :) ja mam 360ml, ale kludne by som zniesla aj vacsie :D ale tak mam taku kozu, ze 360 bolo max co sa dalo dat..treba verit doktorom v tomto, skus mozno este ineho ak este chces, Interklinik (Hedera,Racz) alebo Trsku v Ruzinove a uvidis co povedia.. ja som bola v Interklinik ale neurobili tam na mna dojem, a to mi chcel dat len 350ml viac nie..

Martinaa1

bobcatko173
No ved mne sa už 375 ml. zdali veľké a nie ešte 500ml.... zase nepotrebujem aby zo mna bola Plackova, tiez som za prirodzenosť....

LiluM3

Ahojte baby, už pár dní tu čítam vaše príspevky v tejto téme a rozhodla som sa aj ja pre augmentáciu. Chcela by som sa opýtať, pri mojej výške 161cm a 48kg, akú velkosť by som mala zvoliť? Mám 24 rokov a pohlad do takmer prázdnej podprdy už ma prestal baviť. Vďaka za rady :)

bobcatko173

henulka33

ahoj, dnes som bola na kontrole, uz je to skoro na 100% v poriadku, jazvy si zatial nemam prelepovat, iba natierat, povedal, ze to ma este cas,tak som zvedava co tebe povie :
Mna jazva boli iba na lavom, prave skoro vobec, ja idem este bud.tyzden stvrtok na kontrolu.. inak som sa vcera merala, cez prsia mam 87cm, ty mas kolko? :)

Martinaa1

no ja som to o nej tiez pocula, mam dojem, ze jej je to jedno, ako to bude vyzerat, ci prirodzene alebo nie, hlavne nech su bomby.. ja by som verila Paliatkovi, ked sa ti zda malo 375 tak chod do 400, ale tak moje moze povedat, ze posobia krasne prirodzene, proste ak sa pozries na mna nepovies si, ze aka umelka.. tak skus porozmyslat :-)

Martinaa1

Bobcatko173
AHOJ , bola som včera u MUDr.Ježovitovej a ta mi "zavalila" že mi dá 500ml..... skoro som odpadla. Mudr.Paliatka mi ponukol 375 ml, a ona také veľke....
Zeny asi máte pravdu , že dava veľké implantaty. Pravdu povediac neurobila na mna dobrý dojem.....
Ale ked som sa spýtala na 375 ml, že chcem také tak povedala že to tam nič moc nebudem mať.... tak už neviem už som z toho zúfala...Baby poraďte mi.....

henulka33

bobcatko173

kedy ideš na kontrolu? ja 16 ráno...ozaj povedal ti že si máš tie jazvy niečim prelepovať?

mna dosť bolia jazvy

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk