Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lucus

dievčata ktore čaka opka,reopka prajem skore bezbolestne uzdravenie ja som bola operovana pred dvoma dnami a mne absolutne nič nieje,žiadne bolesti iba minimalne tlaky pri vstavani

queen

Angie77
Presne toto som sa pytala doktora... Ked je sono nález pozitívny, potom sa zvykne ísť ešte pre istotu na magneticku a ked aj tá potvrdi že je implos prasknuty, tak uz sa odporúča naozaj vymeniť. No lenže mal aj taky prípad, že magneticka pozitívna, rozrezal a implose cele... Sono mi odporučil každé 2 roky urobit.
A inak baby tie čo ešte len idete na opku, určite nic nepokazite tým ked si budete natierat prsia kokosovym olejom uz pred opkou. Ja som si pripravovala kožu asi mesiac pred :-)

Nela7
A v pohode v práci? Nemáš uz bolesti ?

skoricka

Sandrine

krasne, aj postava, aj plavky :)

Mirus, Nela

obidve super, Mirus Tebe sa krasne usadili a krasna podpira ta ruzova, skadial?? a Nela uz to je na dobrej ceste! daj im cas ;) no a ten kokosovy olej je z DM taky bielo modry, som na mobile neviem Ti poslat link, ale kludne sa opytaj predavacky a ona Ti ho ukaze..,a jasne , pouzivam na celu pokozku, jazvy, strie, celulitidu, vlasy a na zuby najnovsie :)) a taktiez len na nom varim

Majka1910

1cokoladka1
podprsenky nosim B, ked je vystuzena tak C. ale ja som nemala skoro ziadny zaklad, takze ty ked mas jednotky tak s 300ml ti to mozno spravi na C kosik.

1cokoladka1

Majka1910

a akú máš veľkosť s 310? Mne viac veľmi nechce dávať lebo to bude vyzerať umelo a on je za prirodzenosť. Preto váham lebo sama neviem aké chcem. Dr. Švehlík ma operuje.

ewel007

Nelka

Ja cele prska aj jazvy od poslednych chrasticiek natieram kokosovym s dm a aj vela kociek tu ho pouziva,je super:-)
No tie bradavky,ja to mam tak ze to lave prsko necitim skoro vobec a ani bradavku a prave citim v hornej casti aj bradavku tak na 40% a spodok vobec..je to predsa len vecsi implos a chce to cas,ja len,ze ci sa tomu neda pomoct :-)
V pondelok to je 5 tyzdnou, a po prvej opke som to robila nonstop to sledovanie, a potom som sem len vypisovala a panikarila,je to normalne :-) teraz na ne sem tam mrk aj na jazvy a pomalicky cakam :-)

ewel007

Nelka

Ja cele prska aj jazvy od poslednych chrasticiek natieram kokosovym s dm a aj vela kociek tu ho pouziva,je super:-)
No tie bradavky,ja to mam tak ze to lave prsko necitim skoro vobec a ani bradavku a prave citim v hornej casti aj bradavku tak na 40% a spodok vobec..je to predsa len vecsi implos a chce to cas,ja len,ze ci sa tomu neda pomoct :-)
V pondelok to je 5 tyzdnou, a po prvej opke som to robila nonstop to sledovanie, a potom som sem len vypisovala a panikarila,je to normalne :-) teraz na ne sem tam mrk aj na jazvy a pomalicky cakam :-)

Elissa

bibi13

nie, to je v pohode:) Ja som aj tak volala do Novamedu a sestricka si dala ku mne vykricnik, ze ak sa volaco uvolni, da mi hned vediet. :-)

zoe23

ano, rozhodla som sa pre Cervena. Ja som vzdy vahala medzi Trska/Cerven, no a priznam sa, ze posledne prispevky na margo prace Trsku ma usvedcili v tom, ze Cerven bude dobra volba. Nechcem nic riskovat, radsej si pockam dlhsiu dobu, ked viem, ze je to rozumne rozhodnutie:) Takze teraz len cakam, konzultaciu mam naplanovanu az na november, ale dufam, ze sa mi podari vystihnut aj nejaky skorsi termin. A hlavne mam aj miernu asymetriu, tak som zvedava, co na to povie Cerven. :-) Aj tak potrebujem teraz trosku zapracovat na postave, rada by som do konzultacii zhodila nadbytocne kila. :-) A ty sa ku komu chystas? Uz mas naplanovanu opku, ci zatial len konzultacku? :-)