Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Skoricka
Ciculinka. No presne aj mne sa zvacsil. Tiez som nechapala ako je to mozne o dva centaky:-)
Mam sa dobre, tesim sa ze vsetko je super co si obleciem. Teda vrch myslim :-)
Uz by mali ostat takto stale . Sak uvidim co mi doktorko nas povie na kontrole. A preco mas iba vrch plaveciek?? Jazvy mam krasne aj ty?? Uplne malinke.

skoricka

Lucka83

ahoj Luci, nebola som nakupovat, to vsetko stariny este :)) sice mam nove plavky, ale len vrch taky ako mahulienka, tie ruzove, dobre drzi cici...Ako sa mas? Pozeram, ze tvoje prsia kraasne dozreli, uz asi nam take ostanu nie? zmensil sa Ti obvod? mne zvacsil...no skoda s tou kontrolou, to bol jediny termin co mi ponukla, este 30 teho sa dalo, ale to uz velmi daleko...tie plavocky o niell su krasne, teda prsia v nich ;)

kosta123

LUCUS
Ďakujem moc,budem tam volať,chcem ísť určite aj tam na konzultáciu.

HOLKY KTO TU JE EŠTE OD Mudr.PETRA ŠIŠKU ???

Lucia83

Question
Ahoj nemyslim si ze to je prehnane u Mladeka cenovo. Ber to tak ze na klinikach si vacsinou 1 den tu si 3 dni. A dalej cena sa odvija od toho ci chces gule alebo anatom plus znacka. Anatomicke su drahsie. Mas v tom aj podprdku. Ja som tiez platila tych 3150€. Ale mozem ti povat ze som bola rada ze som tam bola 3 dni lebo fakt si neviem predstavit ze idem na druhy den domov. By ma porazilo od bolesti. No a ani nehovorim o personale a vybavenosti ako fakt ako v luxusnom hoteliku.

Skoricka
Co si bola nakupovat?? Krasne su tie kozenky tvoje! Skoda ze uz nemal termin toho 4- teho by sme dali kafe.

question

cicimici..inak mam otazku, este stale to mas take okruhle, ci uz ti to pekne pada??? inak ja som mala stiahnute foto po 3 tyzdnoch, ale teraz som si vsimla az ze mas foto aj neskor a uz to vyzera ze sa ukladaju, ci??

zoe23

queen

Ahoj, akooo? zvladaš?
Ak by sa ti chcelo, nenapisala by si cely priebeh od prichodu do Avelane? fakt by ma to zaujimalo :)nakolko zmluvu budem moct čitat az den pred opkou.
Aj o kolkej ta prepustili aj či ta mladek bol kuknut este po opke,no vsetko proste :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk