Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

lucia123

no mne osobne sa pacia baby s anatomami, vid rozalka, u nej to spravilo krasny efekt plnych prs, ale myslim ze ako jednej z mala to ma plne aj hore:):)
mahulienka ma tiez anatomy...ale ta chce ist tu na reopku na okruhle:)
meryNR ma tiez anatomy a opat arion ako aj rozalka..
baby arionky inak tomate ake profily,hm???

napriklad ja osobne ako cicimici nechcem take gulate a ona ma len 300ml.. mne sa paci typ anatomu..

alebo na daphne ma pekne gulate a top gulate nadranka, ze wau:)

no a vysomar sa z toho...

ja chcem 390ML arionyyy!!!!:):):)

queen

Iveta
Ja som platila 3320, ale ja som uz mala imPlantaty pod zlazou, takze to bola výmena a tiež som ho zlomila na čo najskorši termín ( mesiac od konzultacky ) zálohu som platila den po konzultacke. Keby sa ti nedalo ísť na opku, das im vediet a dohodnes si novy termín. Mne to nevadi že sa plati zaloha, lebo verím, že si baby robili z toho holubnik...

Luca123

question

ja som bola v tom, ze okruhle a aj Dr. Cerven mi to povedal ale zacinaju s ami pacit dievcata s anatomkami :) i ked mam celkovo okruhly tvar svoj :) Este som nekojila, tak som zvedava, ze ekd sa po case odhodlam na babatko, ze sa pak stane. Ale vraj strasne zalezi od elasticity pokozky...
Byvam v BA teraz uz pomaly dva roky...a ty?

zoe23

Iveta84

aha, dik za odpoved...lebo ja ju budem podpisovať den pred opkou a teraz tak rozmyslam, či na ten dalsi den(den operacie) tam stihne mat moje implantaty o ktorych sme sa bavili...

question

iveta 84 ale to je strasne vela za opku... a preco platis zalohu??? co ked nebudes moct ist ten termin alebo nieco??

lucka123

ty si este nekojila vsak? ja som pred tehu a schudnutim bola tiez velmi spokojna s tvarom, aj teraz som rada ze po kojeni to je tak ako to je-bo to mohlo byt aj horsie:)
u teba budu okruhle nadherne, ved poviem co mi povedal doki buducu stredu, :)inak odkial si??

Iveta84

Zoe, podpisanu nemam ale mam termin 19.8. a buduci tyzden posielam na ucet 300 eur zalohu a potom pojdem niekedy podpisat. Dal mi cenu 3150 eur.

Luca123

quixx a question

dakujem holky za pochvalu ale aj preto sa tak obavam, ze som strasne spokojna so svojim tvarom-nie velkostou a strach z toho, ze sa preberiem a budem mat nejaky zly tvar alebo to bdue moc umele ma stale lame k vahaniu nad velkostou a kde cim...najradsej by som tam uz lezala a nemala moznost a cas nad vahanim

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk