Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

kosta123

presne aj mne to povedal, ze som na hranici a ze ked mi to ma vyplnit, ze menej ako 390 mi neda

a zasa racz mi navrhol 375ml ale aj korekciu

quixx

question
a Ty tiez ides k Cervenovi?
Som pozerala galerku a mas pekny tvar prs tak urcite budu krasne aj Luca123 mavelmi pekny zaklad. Ked budeme vsetky po si mozeme porovnavat :-). A ake mas miery? Ja mam výska 167 cm vaha 53, pod prsiami 70 cm a cez 86 cm.

kosta123

MISAAA
Mne dr.Očenáš povedal že som na hranici korekci,,,kuk moj album a možeš posúdiť ako si ty natom.
Možno iný dr.povie že ju budem potrebovat,,ale ja si dám radšej vačšie kozičky :DD

question

rozalka a baby

je to aj o dopyte, to je pravda, napriklad viem ze mentory okruhle cena je 750e a anatomy 1100 a v cechach si za ne doktori pytaju 1700E, ze si to tam mozu dovolit, to viem od jedneho plastickeho chirurga, ktory robi aj v cechach:)
takze je to aj o dopyte..

bibi13

Romi

Ja idem teraz v utorok konecne na konzultaciu. Teda ak nepojdem na pohreb, v tom pripade to budem musiet zrusit. Neviem co potom.. dufam, ze budem aj ja spokojna. Dam vediet.

kosta123

LUCUS
aká je stránka prosím ta na tie pieštany??? to mám este bližsie ako do Nitry k Mládekovi a polovičku.
Aké si si dala imploše??? máš tu aj fotky???
Ja mam zatial u Dr.Očenása navrhnuté anatomické Ariony 450ml

lucus

Kosta123 no doktor siska ma operoval v pieštanoch ale pracuje aj v dunajskej strede, v petinku a myslim že aj v bratislave. Cenu na operaciu ma perfektnu ja som max spokojna a ziatial nemam žiadne bolesti

misaaa

Lilabmw

ja som mala dohodnute aj prsia v Presove u jednej vraj skvelej Dr. vola sa Ludmila Matová a ta mi toez dala cenu niekde okolo 1600!!!!! aj s implosmi a sjednym dnom hospitalizacie!

nuz ale nevidela som jej robotu a je to velmi daleko

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk