Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lucus

amuletka
ahoj no ja už mam po vo štvrtok ma operoval na kozultačku som cakala tušim 2 tyždne a do dvoch mesiacov mi dal termin

smejo251

Lucka dakujem za odpoved.su super a teraz som opat na nervy :-).chcela mi sat presne tolko ml a anatomicke a zmenila mi na okruhle.ja som uz z toho salena.dufam len ze to dobre byde.pisete baby ze do odkojenych a s previsom anatomy ake ja mam aj odkojene aj previs a idem do okruhlych :-).no snad mozem doverovat doktorke.

smejo251

Cicimici
Klud,nekaz si den a v ziadnom pripade neprestavaj chodit na forum.mna si upokojila a poradila mu.A mne sa napriklad tvoje prsia velmi pacia.je to vec vkusu tak nech si kazdy hovori co chce.pokial si ty spokojna a myslim ze nic divne na tvojich prsiach nie je su pecky mozes byt spokojna.ja dufam ze mije budu tiez take pecky.krasny den

amuletka

Lucus - uz som našla info :) mrkla som pár stránok dozadu..
Ako dlho si čakala na konzultačku a potom na termín op? Ja som ešte v štádiu chudnutia a rada by som išla cca v auguste na konzultačku a cca október na opku. A čítam ze cena je super. Plánujem ísť ale aj k inému Dr nech mám aspon dva názory - myslím ze k Dr mladekovi.

amuletka

Lucus co si dávala link na tu kliniku - bola si tam ci ešte len plánuješ? Je to od nas kúsok, bolo by to skvele...žiadne dlhé cestovanie...:)

cicimici

question

to co vidis v galerke tak to aj je mam tam fotky uz po troch mesiacoch takze ak sa ti zda ze ich mam hore nejake divne tak asi mam..v pohode..nie kazdemu sa musia moje prsia pacit to je nazor vkusu..ale nabuduce trosku porozmyslaj nad tym co napises alebo ako to napises..vec typu ja by som nechcela prsia ako ma ta a ta by som si ja v zivote na niekoho adresu nedovolila uz len z toho dvovodu ze viem ako teraz tvoje slova zamrzeli mna..dakujem za to..asi si ma prave odnaucila z mojej zavistlosti chodit na toto forum..dufam ze ty budes zo svojim vysledkom spokojna a ze na teba nikdy nikto nenapise ze by nechcel mat prsia ako ty..

Elissa

bibi13

ahoj, to mi je skutocne luto:( Ku komu si sa chystala, ak smiem vediet? Zhanam skorsi termim k Cervenovi, tak ma zaujal Tvoj prispevok. Drzim palce!