Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

Lilabmw

ja som mala dohodnute aj prsia v Presove u jednej vraj skvelej Dr. vola sa Ludmila Matová a ta mi toez dala cenu niekde okolo 1600!!!!! aj s implosmi a sjednym dnom hospitalizacie!

nuz ale nevidela som jej robotu a je to velmi daleko

misaaa

Ked si pozeram galeriu, tak je mi jasne, ze ked su male prsia, aj uplne malicke, tak vacsinou tie prska vyzeraju velmi velmi dobre.
Niekedy ale ked su vykojene a ovisnute, tak ten tvar s implosmi nieje taky "idealny".
a toho sa ja najviac bojim!!!!
Lebo ja mam prsia uplne vykojene a povisnute aj z dovodu chudnutia atd.... no aby som nemala bradavky niekde dole umiestnene a aby to nevyzeralo zle.
Chcem sa vyhnut modelacii.

uz sa mi aj snivalo, ze som mala uz po opke a ze som bola velmi sklamana!
uz mi asi sibe ze?

lilabmw

Mladek a Ocenas maju skoro rovnake ceny by som povedala ....A Siska nema prehnane ceny ako ostatni to je pravda a je to super praveze...sak implose stoja tak ci tak cca.800-1200eur narkoza cca od 200-350 eur a ostatok je im do vacku.Plus lozko 100-150 eur a podprda cca 50eur.Takze si to vyratajte cca kolko im ide do vacku potom :-)

misaaa

romi

tak to sa tesim a nemali problem s vymenou toho terminu ze?

Na mna Racz zaposobil tiez dobre, ale Ocenas nejak lepsie ci co....
Kiez by clovek dopredu vedel ako to kde dopadne :)

Rozalka

Neviem ženy, ale podľa všetkého stúpajú ceny zákrokov!!! ... asi je boom silikónov a tým pádom doktory si dovolujú zvyšovať ceny :-(((

question

inak sa mi zda velka cena u Mladeka, ze az nad 3litre.nemyslite baby??
a zasa u toho SIsku az extremne mala:):)
quixx aj ja by som mala mat tie iste ako ty a aj lucka 123
ale z vas troch ich budem mat najskor:):)uz o necele tri tyzdne:):)

queen

Iveta
Uz lezkam doma v postielke :-) Momentálne sa cítim fajn. Nakoniec som vyfasovala Mentor anatomicke 430ml - 12cm šírka, 12,5 cm výška s projekciou 6 cm. Je to pod svalom samozrejme a ďalšia vec ... staré implose prasknute neboli. Takze sono nález sa nepotvrdil. :-))

kosta123

LUCUS
tak super,a to čo je za exkluzívna cena ???? oproti mojim 2.980€ no nemám slov,,,,kde on operuje?

Baby myslíte že Mládek je lacnejší od Očenáša ?? neviete? pojdem aj k Mladekovi som zvedavá na cenu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk