Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Iveta84
Vsetko tu je super, ubytko, sestricky, strava na paradu :-) uz som len na tie moje cecule zvedava. Kedy ideš?

jahodka1584

Cicimici
Nekupila som ju...skusala som v h&m, je to uplne novy tovar...ale skusala som v zahranici, takze neviem ci bude aj na Sk, musis ist kuknut...

jahodka1584

Angie77
zlata, mne sa zdaju take akurat, pacia sa mi...vies ze som ju nekupila, lebo to zaj nie je na nosenie, iba na potesenie :D...ona zo spodu mala len kostice a z vrchu len tu cipku...

skoricka

question

ta hej zavadzaju :D hlavne pri spani, ale nelutujem to neboj sa :) ja mam teraz obvod 100 cm cez prsia o 2 cm sa mi zvacsil, po opke som mala 98-99...

smejo

gulate mam, svoje som mala ako anatomicke, hore ziaden objem, vsetko dole

TARA, Matka

dakujem Vam! :)

lucus

Qeen,lilabmw,adievcata asi pred 4 hodinami som sa prebrala z narkozy a je mi celkom fajn zatial ziadne silne bolesti

queen

Babule, sama som sa postavila a bola na wc :-))
Nic to neni, dá sa to zvládnuť :-)
A tie čo mali problém s pyzamom, ja som tu cely čas v pancuchach a podprde.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk