Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

bobcatko173

Hej? Skoda ze nemam pristup do galerie, ukazoval mi vacsinou same fotky vysokých profilov a nemam moc presnu predstavu ako to vlastne vyzera. Tak snad to bude ok :)

bobcatko173

LiluM3

nie, toto u mna podcenil, sam si to priznal, mne nepovedal, ze mam moznost mat dve a tiez mam Nagor :( lebo henulka33 (boli sme v jeden den operovane) ma dve tak som sa ho pytala..skoda :( inac ja mam tiez stredny profil :)

LiluM3

bobcatko173

330ml okruhle, stredne vysoký profil, Nagory :) ukazoval mi aj väčšie, tuším 370ml, ale to uz bolo na mna moc, ja som maličká a chudá, chcela som niečo prirodzené, a toto bude fajn :)

Alenasis

All,
baby mám mesiac od opky a budím sa na to, že mi tvrdnú prsia a aj ráno. Je to strašne nepríjemné. Mali ste to aj vy? Kedy ten pocit zmizne?

zoe23

cafex
Ahoj, ja som 11 mesiacov po a presne tiez mam problem s bradavkou-dlho mi reagovala pomalsie ako druha ale mam pocit ze to uz aj vymizlo...no pobolieva ma na dotyk(len), niekedy je den ze vobec ma neboli a potom na druhy den zas sa bojim po nej prejst :( nechapem podla coho to je...a este mam okolo nej miesto take akoby menej citlive oproti druhemu prsu.
Naposledy som bola na kontrole na jesen, kde mi lekar povedal vsetko v poriadku, a ze nemusim ani o pol roka prist na kontrolu, staci az o rok(samozrejme ak sa mi nebude nieco zdat mam volat). A hovorila som mu ze to mam tam menej citlive a tak a on, ze moze byt, ze ten sval sa pomalsie spamatava alebo nieco take so svalom(neviem uz presne) tak som to brala tak, ze este to chce cas, ale teraz uz aj ja mam obavu, kedze sa uz blizi rok od operacie. Na jesen idem aj na sono+kontrola tak som zvedava co povie lekar, len dufam ze implos je neporuseny.
Tebe nerobili sono odkedy ta to boli?

cafex

Ahojte, zasa som tu po dlhšej dobe :-) Chcem sa spýtať, baby ktoré ste už boli na opke.Nemali ste niektorá problém typu, že po operacii mi nejako uplne spomalane reaguje jedna bradavka na hocijake podnety a aj ma dosť boli, aj v celom tom prsniku na sem tam pichne.Neviem čo stým urobiť.Už som 9 mesiacov po opke a stale sa to nezlepšilo.Bola som už ale na troch kontrolach a doktor mi nepovedal nič ine, že nevie čo to je a že jedine vybrať von.Poteší :-(