Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Question
Ahoj nemyslim si ze to je prehnane u Mladeka cenovo. Ber to tak ze na klinikach si vacsinou 1 den tu si 3 dni. A dalej cena sa odvija od toho ci chces gule alebo anatom plus znacka. Anatomicke su drahsie. Mas v tom aj podprdku. Ja som tiez platila tych 3150€. Ale mozem ti povat ze som bola rada ze som tam bola 3 dni lebo fakt si neviem predstavit ze idem na druhy den domov. By ma porazilo od bolesti. No a ani nehovorim o personale a vybavenosti ako fakt ako v luxusnom hoteliku.

Skoricka
Co si bola nakupovat?? Krasne su tie kozenky tvoje! Skoda ze uz nemal termin toho 4- teho by sme dali kafe.

question

cicimici..inak mam otazku, este stale to mas take okruhle, ci uz ti to pekne pada??? inak ja som mala stiahnute foto po 3 tyzdnoch, ale teraz som si vsimla az ze mas foto aj neskor a uz to vyzera ze sa ukladaju, ci??

zoe23

queen

Ahoj, akooo? zvladaš?
Ak by sa ti chcelo, nenapisala by si cely priebeh od prichodu do Avelane? fakt by ma to zaujimalo :)nakolko zmluvu budem moct čitat az den pred opkou.
Aj o kolkej ta prepustili aj či ta mladek bol kuknut este po opke,no vsetko proste :)

question

lucia123

no mne osobne sa pacia baby s anatomami, vid rozalka, u nej to spravilo krasny efekt plnych prs, ale myslim ze ako jednej z mala to ma plne aj hore:):)
mahulienka ma tiez anatomy...ale ta chce ist tu na reopku na okruhle:)
meryNR ma tiez anatomy a opat arion ako aj rozalka..
baby arionky inak tomate ake profily,hm???

napriklad ja osobne ako cicimici nechcem take gulate a ona ma len 300ml.. mne sa paci typ anatomu..

alebo na daphne ma pekne gulate a top gulate nadranka, ze wau:)

no a vysomar sa z toho...

ja chcem 390ML arionyyy!!!!:):):)

queen

Iveta
Ja som platila 3320, ale ja som uz mala imPlantaty pod zlazou, takze to bola výmena a tiež som ho zlomila na čo najskorši termín ( mesiac od konzultacky ) zálohu som platila den po konzultacke. Keby sa ti nedalo ísť na opku, das im vediet a dohodnes si novy termín. Mne to nevadi že sa plati zaloha, lebo verím, že si baby robili z toho holubnik...

Luca123

question

ja som bola v tom, ze okruhle a aj Dr. Cerven mi to povedal ale zacinaju s ami pacit dievcata s anatomkami :) i ked mam celkovo okruhly tvar svoj :) Este som nekojila, tak som zvedava, ze ekd sa po case odhodlam na babatko, ze sa pak stane. Ale vraj strasne zalezi od elasticity pokozky...
Byvam v BA teraz uz pomaly dva roky...a ty?