Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Babule, sama som sa postavila a bola na wc :-))
Nic to neni, dá sa to zvládnuť :-)
A tie čo mali problém s pyzamom, ja som tu cely čas v pancuchach a podprde.

cicimici

majuskaa
jeeeej no tak to sa uz iba raz vyspis ti je super..zajtra si uz o takomto case cecana..drzim ti palce a s takymi implosmi to budu urcite kraaaasne prska..prajem co najmenej bolesti a rychle uzdravenie..

queen
tebe gratulujem a taktiez ti prajem co najmensie bolesti a co najskorsie uzdravenie..drzkaj sa a este tam oddychuj ked ta tam takto pekne rozmaznavaju..

Majuskaa

Cicimici

Ked by mi to nemal kto pichnut tak by som kvoli tomu musela letiet do BA aby mi to pichol samozrejme Doki.. Ja som len chcela vediet ci to aj ine babule maju.. Noo a termin mam zajtra :) implose budem mat anatomy polytech od 400-500ml rozhodne sa pri opke ale pod 450by som nechcela ist.

queen

Gratulujeeem drz sa :) a skore uzdravenie prajeem

Matka872

skoricka

presne take prsia by som chcela aby mi doki Mladek vycaroval s tymi 475 mentor VP,maju projekciu 5,3 len,tak snad :-)

TARA_

question
no v tricku to fakt nie su ziadne bomby :) Ked si nedas uplne obtiahnute s vystrihom :) Tie mam presne ja co pises, 4,9 cm projekcia. Ono tam ide hlavne o to, ani nie o sirku a ml. Inak take ako ma skoricka som si ja predstavovala pred opkou, velmi sa mi pacia :)

question

skoricka, uz som sa zlakla:)inak tvoj nagor 460 ma sirku ako ES 400ml presne len projekcia je o dost vyssia fuuha ze 5,80.... a fakt ti zavadzaju???:):)

skoricka

question

co si :D ja uz na reopku nejdem, sak teraz mi zavadzaju, kde este vacsie...to si neviem ani predstavit :) idem na kontrolu :)

question

tara neblazni, ako sa mozu tie prsia stratit pod trickom??:):)
nooo ja mam 0ky... ze nic nic ved idem este za dokim v stredu ...

queen a ty si nechcela gulate??
ja by som mala mat ES, pri 400 je to rozmer 12,2 a projekcia 4,9 a 450ml je to 12,5 a projekcia 5,3...

skoricka a ty kam ides?snad nie na reopku..ci??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk