Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

question

co si :D ja uz na reopku nejdem, sak teraz mi zavadzaju, kde este vacsie...to si neviem ani predstavit :) idem na kontrolu :)

question

tara neblazni, ako sa mozu tie prsia stratit pod trickom??:):)
nooo ja mam 0ky... ze nic nic ved idem este za dokim v stredu ...

queen a ty si nechcela gulate??
ja by som mala mat ES, pri 400 je to rozmer 12,2 a projekcia 4,9 a 450ml je to 12,5 a projekcia 5,3...

skoricka a ty kam ides?snad nie na reopku..ci??

skoricka

matilda

krasne velmi ;) na tie plavky som tiez pozerala, ale nechcelo sa mi skusat, super v nich vyzeras.

Lucka83

ahoj Lucik, no idem 16.4. bo to bol najskorsi termin :)

queen

Question
Ja som ešte nemala podprdu dole, ešte som v "nemocnici" aké máš rozmery, lebo ja mám 164, 47kg a dali mi 440 anatomicke Mentor s projekciou 6 cm. hádam zajtra ich uvidim ked budu prevazovat. Inak si neviem predstavit ísť domov den po opke.

TARA_

dakujem baby, potesi!
question
no ja by som kludne brala 450, zasa tych 400 nie je tak vela, a to mi Dr. hovoril, ze s mojimi 1,5-kami (co je ako keby 150ml) to uz bude spolu riadnych 550 ml. V tricku sa uplne stratia. Ale tiez som vcera v obchode rozmyslala, ze keby mam vacsie, tak D-cko mi je uz asi male a neviem kde by som tie podprdy zhanala :)

question

tara
krasne prsia, juj ja pojdem asi tiez ´len´do 400ml.. a nie do 450, si neviem predstavit aky kosik pri 70 obvode to aj tak bude:):)

jahodka
mas ich fakt pekne, cim dalej tym krajsie su tie prsia co baby pridavaju:):)

matilda, no ty uz mas riadne prsia:):)

queen, a fotky kedy hm???

cicimici

majuskaaa

no dobre no tak to je super ze ti to moze pychnut manzel ale mi to pride take divne trochu..co keby ti to nemal kto pichnut?ano kazda baba to dostava a ak to manzel picha mame tak vies na co je to dobre :) neboj sa..neublizi ti to..kedy mas termin?drzim palce..ake budes davat implose?

babenky matilda.jahodka a TARA
gratulujem babule vase prsicka su luxus..;)

jahodka prosim ta de si kupila tu bielu kraaaasnu cipkovanu podprdu?je uzasna

angie77

jahodka

fúú riadne ich máš na 430ml, ale ty si mala dobrý zklad aj..tá čipkovaná podprda dúfam že si si ju kúpila je totál sexi :))

angie77

matilda

nádhera prenádherná :) tie plavočky nie sú z NY? lebo také podobné, neviem či nie rovnaké som držala v ruke ale nechcelo sa mi ich skúšat a vyzliekat sa, taká som bola naobliekaná ..ale asi som mala, ked tak pozerám na teba...super sedia

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk