Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

dobre rano ceckane
ewelka ako sa mas? citala som tvoj prispevok aj mna tie kostice tlacia, asi budem musiet este chvilu pockat i ked dr povedal ze mam od 3 tyzdna nosit kosticove
Baby mam zopar otazok

naco sa berie wobenzyn ( citala som ze na imunitu)??
dokedy treba prelepovat jazvy? ja mam pravu uz peknu ani ju nevidnu, ale lavu stale ano
kedy ste zacali cvicit? nie hornu cast ani beh, ale nohy a tak.. a drepy mozem??
kedy ste zacali spavat na boku? ja som doteraz spala na chrbte a dnes rano som sa zobudila na boku, snad je to ok

Majuskaa

cicimici
Idem k Dr.Krivosudskemu do BA stym kto mi to pichne nieje problem..manzel to dava mame uz dlho takze ma v tom prax :D ale chcela som vediet ci aj ine baby to dostali.. Boooze uz zajtra idem aj sa tesim aj stresujem :D

ewel007

Nelka

Citala som,ze sa info ohladne implosou,ja som mala prve mentor koh. 1 a boli makke,bola som s nimi spokojna,pocas usadzania sa mi sem tam vlnili,ale to mohlo byt aj vacsim implosom,a taktiez som si vlnenie aj vcera vsimla,cize pri nagoroch,ale to urcite vymizne ;-) tiez su mekucke ako moje,oboje su kvalitne znacky,neboj budes ich mat super.

Vcera som si chcela konecne kupit podprdu,ale mna tlacia kostice este,bola mi dobra 75E ale niektore D,ale este chvilu pockam kym si kupim :-)

Queen

Ako moja? Myslim na teba :-)

question

nela7 a projekcia je to, ze kolko cm je to dopredu v tom najvyssom mieste, cize ako mas slzicku, tak 5,5cm je to tam dole v slzicke to od tela kolko ti ide ..jaaj vysvetlujem ako tatar:):)

question

nela7
mentory su kvalitovo velmi dobre, neboj sa toho, mas vlastne medium high ćo je akoby stredny profil a moderate plus projection co je stredny profil a rozmery ti baby napisali spravne-mam doma prospekt s rozmermi vsetkych mentorov:):)

Nela7

angie77

dakujem za povzbudenie, normalne sa teraz citim trapne! :( ale fakt mam na listku kde mi pisal predoperacne a sumu atd. napisae Nagor 420ml, tak som bola stale v tom ze ich aj mam...vies a po opke som to neriesila, bola som rada ze sa pomaly vleciem domov, vychadzala som stale z toho papierika co mi dal po konzultacke... az vcera ked som kukla do papierov ze Mentor...inak diky ze si mi mrkla tu projekciu, mas to u mna! :D ...vravis ze to je dobra projekcia??5,5 to by mali byt cm na vysku??ty mas aku projekciu len tak pre porovnanie?

Nela7

lilabmw

teraz si ma utesila, lebo ja ked som bola na konzultacke spominal mi nejake este o 200e draksie len netusim aka to bola znacka...lebo ja som chcela s dozivotou zarukou a on mi vravi ze hentie su zbytocne drahe...vies som sa zlakla ci ma nenatiahli o peniaze...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk