Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

kvet11

skusim napisat evelke, teda...diky kukala som ty mas ale okruhle, ale pekne su fakt...no uz je to jedno uz su tam, ale teraz normalne nechapem stale som bola v tom ze mam nagor

cicimici

zoja83

jeeeej tak ja som vedela ze mne nesibeeee..lebo som si vravela ze naposledy ked som sa kukala na forum tak tu bolo vyse 810600 prispevkov a teraz zrazu ani nie 81000..haha takze to sposobilo vymazanie tych tvojich..juuuuj moje zaroven ti velmi gratulujem a tesim sa s tebou ze si s vysledkom opky zatial spokojna..a taktiez dufam ze sa veci ktore riesis pre teba konecne zacnu hybat tym spravnym smerom..tesim sa na fotocky a aj z toho ze ti uz po psychickej stranke a pri pohlade do zrkadla bude len a len lepsie..drzkaj sa a opatruj sa..mas moj a viem ze nielen moj obdiv

cicimici

milatka

ahoj dovolim si napisat svoj nazor na to preco dr.Cerven dava do vykojenych prs anatomy..ja si myslim ze je to preto lebo ak ma zena velmi ovisnute prsia to znamena ze pred tym mala svoje vacsie ako dvojky a tedajej v spodnej casti ostalo vela koze tak ich potrebuje implantatom vyplnit hlavne v spodnej casti inak by tam asi mohol vzniknut ten efekt toho dvojiteho prska..neskor asi uz moze dat okruhle preto lebo tym ze da vacsi implos tym zanecha aj objem v spodnej casti a to minimalne taky ako tam bol pred tym a zaroven ti spravi objem aj v tej hornej..neviem ci mi rozumies ako to myslim..proste ak mas velmi vykojene prsia a da ti implos ktory ma objem rovnaky hore ako dole a ty mas dole viac koze ako hore tak ti to v tej spodnej casti moze spravit taky skaredy previs..skus si to predstavit..mozno by mohol dat hned aj okruhly ale tym padom by bola asi potrbna aj modelacia a odobratie tej koze zo spodu..aspon myslim no logicky mi to tak pride..

kvet11

Nela7

Ja mám tiež mentory a som spokojná a na porovnanie by ti vedela povedať ewel ona mala najskôr mentor a teraz má nagor...
nestresuj budú o.k. uvidíš že budeš spokojná :))

Luca123

Almette

moc dakujem za podporu a tesim sa,ze si mi poradila...som tu tusim dost stresova s tym a vaham ale kazda rada ma presviedca o tom,ze zbytocne vaham....tesim sa na tvoje fotecky a rychly sa daj dokopy:)

Luca123

Almette

moc dakujem za podporu a tesim sa,ze si mi poradila...som tu tusim dost stresova s tym a vaham ale kazda rada ma presviedca o tom,ze zbytocne vaham....tesim sa na tvoje fotecky a rychly sa daj dokopy:)

question

almette, ved prave ze aj mne sa pacia anatomy, gulate fakt ze na malokom...
musis poslat mail na galeria@zoznam.sk s prezyvkou a fotkami a dostanes instrukcie..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk