Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lucus

Lilabmw este som tu rano idem domov dreny nemam len sa mi volaco mari ze cecusiky som si videla ked mi na sale obliekali podprdu:)no neviem si spomenut doki je uplne perfekty este mi odstranil aj 2 sosovicky na prsniku bolesti nemam skoro ziadne len tlaky tak dufam ze to tak aj ostane.ja uz beham po chodbe :)

romi

misaaa
no super ,velmi dobry dojem,navrhol mi mentor 330,alebo arion 345.dal mi aj celkom dobry termin...

len teraz mam dilemu ci mladek ,alebo ocenas.uz sa musim rozhodnut a dat vediet.
zvlastne je to ,ze u ocenasa vychadzaju arion cca 3100 a mentor cca 2800 a u mladeka mentor 3100 a arion o 350eur menej.nechapem to celkom...

lilabmw

jej lucus

moja gratulujem to je super ze sa celkom fajn citis som rada :-) aj mas dreny?kedy ides domov na noc este tam asi na dalsi den ze?a co hovoris na Dokiho asi este skoro nieco hovorit prska si si urcite este nevidela a asi najblizsiu dobu moc neuvidis :-) drz sa ked ti bude lepsie tak napis :-)odpocivaj pekne

qeen

taktiez prajem rychle zotavenie oddychujte zeny pekne

queen

Iveta84
Vsetko tu je super, ubytko, sestricky, strava na paradu :-) uz som len na tie moje cecule zvedava. Kedy ideš?

jahodka1584

Cicimici
Nekupila som ju...skusala som v h&m, je to uplne novy tovar...ale skusala som v zahranici, takze neviem ci bude aj na Sk, musis ist kuknut...