Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Almette

Luca 123. Ahoj,registrovala som sa len kvôli tebe a podporila ťa,mám tiež Es 81 450ml a som nadmieru spokojná s veľkosťou.Bala som sa,či nebudú veľké,lebo od začiatku som ho presviedcala,teda dr.,že chcem menšie,ale povedal mi,že to si ani nemám menšie dávať,že to bude malé.Mam 170cm a 60kg. Teraz som mu vdacna.Vzdy treba počúvať doktora,on to má v oku uz.

M.i.r.u.s6

gabbyy
inak mna vcera potesila anggie ked napisala ze myslela ze ma 92 ale teraz sa merala a ma 94 tak oni ked sa usadia vsetky baby vravia ze sa zdaju vacsie:)

M.i.r.u.s6

gabbyy
ale pekne ich mas :))
aj ja som mala nutkanie zavolat pred ze nech dame 400 ale nevolala som tak mam svoje 375 ale co v porovnani co bolo vlastne nebolo:)) je to super

milatka4

Mahulienka
Zdá sa mi že medzi 445 a 515 nie je extrémny rozdiel (5mm), ale možno sa mýlim. Už nejdem na konzultačku, rozhodneme pred opkou, objednám obe veľkosti. Vymenila som si termín s Matik8, idem 23.5.

mahulienka

milatka4
pozerala som tvoje prska, no ja som ich mala o dost mensie, mne dal na vyber bud 410, alebo 445 hned som brala vacsie;)
Tak, ak ti mozem poradit urcite si daj tie 515, aby ti ich pekne vyplnili.)
Kedy mas opku? Ides este na konzultacku, ci sa rozhodne pred opkou, aku velkost date?

milatka4

Mahulienka
Taká sexi mamina, ľudia si musia myslieť že to máš súrodencov a nie vlastné deti :).
Tiež som na konzultačke pýtala okrúhle, pretože potrebujem objem hore, už mi aj tak dosť visia. Ale hneď ma zrušil, že v žiadnom prípade to nebude vyzerať dobre. Takže mi odporučil také ako tvoje, ale povedal že aj 515 ml by mi vošli, tak sa ešte rozhodujem.

mahulienka

milatka4
dakujem moja, no ja mam deti uz velke 14 a 10 rokov, takze som mala dost casu sa dat dokopy;))
Mas pravdu, vacsinou dava anatom. do vykojenych, ja som mu na prvej konzultacke povedala, ze by som chcela okruhle 400, no hned ma stopol, ze nie, ze lepsie budu tie anatom., tak som dala tie. No teraz na kontrole mi povedal len tolko, ze uz je tam priprava na to, aby mi mohol dat 600 okruhle, viac som sa ho nepytala...
Ty budes mat tiez 445ml? Tusim si to tu pisala..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk