Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

lucus

dakujem, a to v ba? Lebo ja mam obvodneho, ktory robi v Partizanskom ale predoperacne chcem potom riesit v BA, kedze tu mam aj pracu a necchem behat hore dole. Viete mi dat nejaky kontakt na internistu? ci sa treba objednavat a tak

zajacik_006

Takže dievčatá naša Vladka má už aj v galérií zmenený nick na Zoja83. Aby ste všetky vedeli a nemali v tom zbytočný chaos.

Matka872

queen

ahoj.Citala som tvoje live prispevky.Ja mam byt tam (o par tyzdnov) na siedmu rano,robene mi budu hned predoperacne.Aj ty si tak mala?
Prajem skore zotavenie :)

mahulienka

matilda1
som uz rok a mesiac po opke a zatial si drzia tvar, no na rocnej kontrole mi doki povedal, ze by mi mohol dat 600 okruhle, pri tychto anat. mi tam chyba ten horny objem, ktory teraz dosiahnem len z podprdou... Teraz urcite vies o com hovorim;)), tak mozno buduci rok sa na to dam, uvidime.)

matilda1

mamita

ahoj kraska no ako ceciky mas ich krasnucke aj jazvicky sa ti pekne zahojili som kukala.tak si uz zacala aj cvicit tusim si pisala ze zhanas podpidu sportovu ja som zacala zatial len na vibro plosine lebo rit a brucho som uz citila ides este ku trskovi na kontrolu teraz niekedy?ja idem asi 12.4 este raz ma chce okuknut.:)

Luca123

Baby,

preoperacne ste si platili? Lebo mne obvodak tvrdi, ze ked poviem, ze idme na prsia, tak si tobudem musiet cvakat....neviete nahodou ako sa ta cena pohybuje tyhcto vysetreni?

matilda1

luca123

no vidis ved aj ona ma tusim 450 mahulienka neviem presne tak to neries a objednaj tie co doktorko poradil.

mahulienka

ty mas ako dlho implose tusim som tu citala raz ze chces ist asi reopky neviem ci si dobre pametam nepoklesli ti tie anatomy po case?lebo mne ano preto som chcela gulate teraz.

mahulienka

matilda1
:)), ja tie tvoje ocumujem tiez, mas ich nadherne, akoze mne sa moje pacia, a som s nimi v celku spokojna, ale tiez chcem ist do gulatych..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk