Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

almette, a nemozes hodit fotky aj do nasho albumu?ja mam navrhnute 450ES 81 a uz zasa menim nazor a ze ci ich nenecham, ale idemeste na konzultacku este raz pre istotu..

Almette

Luca 123. Ahoj,registrovala som sa len kvôli tebe a podporila ťa,mám tiež Es 81 450ml a som nadmieru spokojná s veľkosťou.Bala som sa,či nebudú veľké,lebo od začiatku som ho presviedcala,teda dr.,že chcem menšie,ale povedal mi,že to si ani nemám menšie dávať,že to bude malé.Mam 170cm a 60kg. Teraz som mu vdacna.Vzdy treba počúvať doktora,on to má v oku uz.

Almette

Luca 123. Ahoj,registrovala som sa len kvôli tebe a podporila ťa,mám tiež Es 81 450ml a som nadmieru spokojná s veľkosťou.Bala som sa,či nebudú veľké,lebo od začiatku som ho presviedcala,teda dr.,že chcem menšie,ale povedal mi,že to si ani nemám menšie dávať,že to bude malé.Mam 170cm a 60kg. Teraz som mu vdacna.Vzdy treba počúvať doktora,on to má v oku uz.

Almette

M.i.r.u.s6

gabbyy
inak mna vcera potesila anggie ked napisala ze myslela ze ma 92 ale teraz sa merala a ma 94 tak oni ked sa usadia vsetky baby vravia ze sa zdaju vacsie:)

M.i.r.u.s6

gabbyy
ale pekne ich mas :))
aj ja som mala nutkanie zavolat pred ze nech dame 400 ale nevolala som tak mam svoje 375 ale co v porovnani co bolo vlastne nebolo:)) je to super

milatka4

Mahulienka
Zdá sa mi že medzi 445 a 515 nie je extrémny rozdiel (5mm), ale možno sa mýlim. Už nejdem na konzultačku, rozhodneme pred opkou, objednám obe veľkosti. Vymenila som si termín s Matik8, idem 23.5.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk