Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Martinaa1

bobcatko173
Jasne idem tam vo štvrtok, a potom sa ozvem.... chcela by som ist na opku v septembri.... tak zatial ešte vyberam .....

bobcatko173

Martinaa1

no kamoska ma od nej a mam dojem, ze jej prestrelila velkost ma extra vysoky profil a vyzeraju velmi velko a su skoro pri klucej kosti.. napis potom ako sa ti pozdavala :)

Martinaa1

bobcatko173
Vdaka, skusim aj Pezinok, ale len kôli velkosti, ktoru mi odporuči ona....
PN je pre mna bližšie 23 km....

bobcatko173

ja som z Ba a aj tu ma operaroval :-) na tvoju vysku akurat, ja mam 172cm a 55kg a mam 360 gule.. ako chod aj ku nej skusit, ale jednoznacne ti Paliatku odporucam :)

Martinaa1

bobcatko173
Mam 172 výšku a 59 kg a navrhol mi 375 ml nagory anatomicke....ale idem ešte buduci týžden na konzultáciu Jezovitovej a uvidím čo navrhne ona.... chcem mať radšej viac názorov...

bobcatko173

Martinaa1

Ahoj :) ja som velmi spokojna a myslim si, ze aj henulka33, henka88 vsetky sme od neho :) je velmi mily, neodporucam Jezovitovu, nie su na nu dobre recenzie, Dr. Paliatka si dava zalezat na vysledku a taktiez je za prirodzene prsia, neviem aku mas ty pradstavu :)

bobcatko173

henka88

ahoj:) nevidela, az dnes po kontrole troska ked som sa prezliekala, este su moc opuchnute a ako pises vyzeraju ao dve haldy :D musim si pockat na ten spravny tvar :)

henulka33

bola som dnes zasa u Dr., lavy steh este stale nie je von, idem k nemu zasa pondelok :( uz ma to strasne stve, ze sa to takto pomalicky hoji, ale co uz :-/ dovolil mi sa osprchovat, cize sa tesiim :)zatial co som ich ako tak videla su este opuchnute ale tak chce to cas,hlavne nech sa to uz konecne zahoji.. inak rano aj mna dost pobolievaju, cez den iba lave, prave ani necitim...a takisto este nelezim uplne rovno :)

Martinaa1

Bobcatko173
Ahoj, prosím ta ako si spokojná s MUDr. Paliatkom? Teraz chodí robiť utorky do Pieštan ,tak zvažujem Pieštany alebo Pezinok MUDr. Ježovitovu??
Dakujem

henulka33

zuzanab17

presne tak isto som to mala aj ja, pravá strana sa mi hojila rýchlejšie, ľavá bola boľavejšia...už je to viac menej rovnako, ráno mi strašne tvrdli, a sem tam sa mi to ešte stane že ráno bolia dosť.
úplne po ležiačky som ešte nespala, ale už to nie je ani po sediačky...postupne znižujem množstvo vankúšov ktoré mám pod sebou :D
ale ešte stále by som si netrúfla spať úplne rovno na chrbte, keď sem tam ma ráno bolia a to spím na 2 vankúšoch. mám ešte iba 3 týždne po, musíme byť trpezlivé.
lekár povedal že nemám ešte ani na boku spať, aby sa mi nedávali viac k sebe prsia, heh a dnes v noci som sa zobudila na to ako sa intuitívne točím na bok, tak som sa rýchlo narovnala... spanie na boku zbožňujem, a na bruchu ani nehovorím, ale tak s tým sa teraz môžem rozlúčiť :/

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk