Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

milatka4

Mahulienka
Zdá sa mi že medzi 445 a 515 nie je extrémny rozdiel (5mm), ale možno sa mýlim. Už nejdem na konzultačku, rozhodneme pred opkou, objednám obe veľkosti. Vymenila som si termín s Matik8, idem 23.5.

mahulienka

milatka4
pozerala som tvoje prska, no ja som ich mala o dost mensie, mne dal na vyber bud 410, alebo 445 hned som brala vacsie;)
Tak, ak ti mozem poradit urcite si daj tie 515, aby ti ich pekne vyplnili.)
Kedy mas opku? Ides este na konzultacku, ci sa rozhodne pred opkou, aku velkost date?

milatka4

Mahulienka
Taká sexi mamina, ľudia si musia myslieť že to máš súrodencov a nie vlastné deti :).
Tiež som na konzultačke pýtala okrúhle, pretože potrebujem objem hore, už mi aj tak dosť visia. Ale hneď ma zrušil, že v žiadnom prípade to nebude vyzerať dobre. Takže mi odporučil také ako tvoje, ale povedal že aj 515 ml by mi vošli, tak sa ešte rozhodujem.

mahulienka

milatka4
dakujem moja, no ja mam deti uz velke 14 a 10 rokov, takze som mala dost casu sa dat dokopy;))
Mas pravdu, vacsinou dava anatom. do vykojenych, ja som mu na prvej konzultacke povedala, ze by som chcela okruhle 400, no hned ma stopol, ze nie, ze lepsie budu tie anatom., tak som dala tie. No teraz na kontrole mi povedal len tolko, ze uz je tam priprava na to, aby mi mohol dat 600 okruhle, viac som sa ho nepytala...
Ty budes mat tiez 445ml? Tusim si to tu pisala..

question

lucia 123, ja pri tvojej vyske by som sa 450ml nebala.

mahulienka, neblazni, ked ty pojdes na reopku tak ma picne:)daj mi tvoje a chod namiesto mna na opku:):)

lilabmw

Nela 7

neboj nestresuj Nagory a Mentory maju u neho rovnaku cenu takze to mas fuk ktore ti dal oboje su velmi dobre.

milatka4

Mahulienka
keď som si prečítala že máš odkojené 2 deti, skoro som odpadla, však máš dokonalé telo ako panna. Alebo si ich adoptovala? :-D . A to nádherné brucho, obdivujem takéto baby.

Nejde mi do hlavy prečo Červeň dáva do vykojených pŕs anatómy, keď sú už tie prsia aj tak väčšinou poklesnuté a baby potrebujú objem hore a nie dole. Myslím že okrem Gabyy som tu ešte nevidela od Červeňa guľaté implantáty vo vykojených prsiach.
A po čase už môže dať aj guľaté na reopke. Prečo ich nedá hneď na 1. krát?

lucus

luca 123
nie ona je z tt bola u obvodnej.no ja som napriklad neplatila mne lekarka spravila kompet vysetrenie.vstupnu prehladku pretože som meniala lekarku.a u interneho som platila 13€

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.