Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Nelka, Angie
už som s na to aj pozrela, ano nagor anatomické 420 neexistuje, len guleté... mala by si mať nelka kartičku, jednu nalepenú na lekárskej správe - nález a kartičku zvlásť do peňaženky alebo do kabelky, prep pripad... ja to nenosim, možno som ju nuž aj stratila ale mala som...

Luca123

Matilda1

ahoj, mozes mi prosim povedat ake mas? Tie fotky prve su 360ml a potom su 555ml?a to mas okruhle ake alebo? dakovala:)

matilda1

lilka

dakujem moja ved aj ty mas krasne cicka:))
jaruska222

ja som bola na reopke po roku a pol a ano kvoli velkosti som spokojna ale fakt baby ja mam teda 555ml a vobec niesu to ziadne bomby tak tie co zvazujete tie velkosti fakt si dajte co najvacsie vam pojdu ved to pekne sadne a prisposobi sa vobec sa toho nebojte:)))

Luca123

question

Myslis, ze tie 450ml budu na mna vela? Ja som mu tiez vravlea, ze necem bomby a azas necem dojst o pol roka, ze chcem vacsie...a ked si dookola pozeram gaerku tak kazda ich ma ine ale uplne kazda.
Niektorej 500ml s ami zdaju akurat alebo mensie nektore 350ml sa mi zdaju velike a som uz z toho zufala...kedze mam o mesiac a tyden opku tak uz necem riesit konzultaciu, pretoze idme este aj na dovolenku na tyden, tak to nestiham.

Baby aky je rozdiel medzi nagor a eurosilicon? co je lepsie...vidim, ze to tu riesite dost

angie77

Nela7

máš tu kartičku takú do penaženky čo sa dáva k nagorom? tak na nu sa pozri presne na celé číslo

ešte raz som to pozerala a nagory majú 420ml len pri jednom type okrúhlych implantátov :) ale ty máš anatomické a vravíš že stredný profil, ale tam také fakt nie sú :))

misaaa

Rozalka
ja mam 39 rokov, dve deti
dalsie deti uz nebudu :)
tak som si povedala ze kedy, ked nie teraz :))

Nela7
pisala som ja mam navrhnute Ariony antaomicke 390ml
opku mam 8.4

angie77

Nela7

ale taký rozmer v strednom profile vôbec nie je u nagorov, dokonca vôbec nagory v žiadnom profile nemajú 420ml..fúúúha, možno máš špciálny rozmer nejaký, baby poradte

Nela7

misaaa

vies na fotkach co som bez podprdy vyzeraju take hore moc vypukle ale v skutocnosti sa mi take nezdaju ale su dost spicate, chcela som ich mat dolu take trosku plnsie, tak neviem no som zvedava ake budu po case...dakujem za pochvalu ...ty mas kedy opku??a ake implose si ides davat??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk