Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianchita

ahojte.mate tu niektora skusenost s tym, ze ked sa predklonite a vyrovnate spat citite ako keby take prelievanie v prse? mam 3 tyzdne po OP a jemne sa mi zvlnil silikon v pravom prse a presne v tom istom citim aj to prelievanie. nebude potreba vymena silikonu.prosim o radu, dakujem

question

majka ..ja tu nechcem vyvolat nejaku burlivu reakciu, len po dohovore s dalsimi doki mi boli odporucene ine znacky ako ES.. a preto chcem aj zmenit znacku, neviem co bude ak s tym doki nebude suhlasit...

question

angie inak krasne si napisala, ja mam uz tiez 33, rozvedena a idem to urobit pre seba.. cakam na to 15 rokov.. ale baby ja mam este trosku iny problem, netusim kto mi bude pomahat s dcerkou, bo nasi to vediet nemozu, by ma uplne odsudili.. a tak neviem ako to zvladnem ... ale bude to stat za to ..

question

rozalka a mahuliena, Vam dvom som uz skladala pochvalu a tusim si zoberiem foto do mobilu, ze taketo si prosim:):)

question

baby inak clovek tu neni par dni a potom citam 18 stran dozadu..
lucia123 ja idem opat na dalsiu konzultacku k cerveneovi buducu stredu, bo ja sa 450ml bojim ako cert svatej vody, a navyse hcem zmenit znacku silikonov..co mi sice sestricka povedala, ze nerobia, ale skusim, chcem ine ako ES a nagory .. a lucka inak ja som od teba o cca 8 cm mensia a cca 6 kila lahsia a mne tiez dal 450 VS ES..ale dalsi dvaja doktori mi povedali, ze ano zmesti sa, aaaale nebude to ten prirodzeny efekt ako chcem..tak idem este raz na pokec...

kvet11

mamita

Ahoj, ja som si kúpila športovú podprdu v HM je na najvyššiu záťaž a spredu je super lebo je na zips tak keď sa spotím ide perfektne dolu :))
Jumping necvičím ale myslím že by bola super chodím na zumbu a prsia sa mi ani len nepohnú pri skákaný :))
Musíš si kupovať aby bolo na tych športových napisané na najvyššiu záťaž hlavne keď to potrebuješ na jumping....

Majka1910

Luca123
Ďakujem ;)
Jasné pytaj sa, ja mám Es 310ml, take menšie oproti tomu čo tu majú baby v poslednej dobe :). Ale ja som hlavne chcela prirodzene prsia.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk