Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

Angie77
Ja kupujem najčastejšie v tezenise,HM alebo New Yorker. Tá modrozlta je z NY, majú aj rôzne farby a dobre sedí..

angie77

Majka1910

baby kde chodíte na tie podprdy? tu poslednú žlto modrú som videla už u viacerých aj ja takú chcem :))

angie77

janika1531xx

a prečo ideš na druhú opku? len kôli velkosti? alebo máš aj nejaké problémy? našla som v galerke nejakú janicu153, asi si to ty 350ml vysoký profil :)

skús napísat zajačikovi na galeria@zoznam.sk a ona ti pošle nové heslo

jaruska222

gabbyy..
ďakujem za tvoju odpoveď volala som doktorke a dohodli sme sa na kontrole a prípadnom sone aby sa niečo nezanedbalo.Tak len dúfam že budem ok.
matilda 1
ďakujem aj tebe za tvoju odpoveď veľmi mi pomohla aspon nejaká odpoveď kto niečo podobné zažil. Chcem sa ťa opýtať ty si bola na reopke kôli veľkosti? a po akej dobe? Aj ja začínam rozmýšľať že ak všetko dobre dopadne podstúpim ešte zväčšenie.Keď som sa rozhodovala pred dvoma rokmy dr.mi poradila 330ml anatom.Ale teraz sami zdá že som mohla ísť do väčšieho.Nehala som si poradiť ale asi to dr.neodhadla a teraz aj ľutujem že keď už taká bolesť...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk