Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

janika1531xx

a prečo sa nedáš do galerky?, obkukali by sme my teba a ty nás? ked si už po, aj si na toto forum prispievala dávnejšie :)

janika1531xx

angie77 no teraz mám ES 350ml a v oktobri idem na reopku .Nemohla by si mi poslať tvoju fotku pred a po na moj mail ?

Luca123

Didi10

ja mam tiez 176/56 a dal mi 450ml gulate,VS tak tiez zvazujem.Moje jednotky a pak take velke...ale dam na Dr.ten vie co chcem a myslim,ze je odbornik oN.

angie77

Vies co,za posledne styri dni vysym ste v galerii a prrchadzam si prsa a mam taky pocit,ze kazda ich ma po pol roku az roku vacsie nez po opke...tak som sana na seba zvedava:)

angie77

baby

inak ja to nechápem, ja som bola v tom že mám cez prsia stále 92 cm tolko som mala po opke, ale ja mám teraz že 94 cm a to sa snažím ani nedýchat ked som sa merala ...je toto možné pri mojich 370ml a žiadnom základe? pred opkou som mala cca 83-84 ja mám pocit že mi rastú či čo:)) dnes mám presne 4 mesiace po

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk